Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar bana yardım edin göğüslerimizi büyütelim :))

Kızlar bende aynı dertteyim. Bayağı araştırma yaptım ve şerbetçi otuyla hazırlanan kremin çok etkili olduğunu öğrendim. Gidip aldım malzemeleri ve şuan yeni başladım kreme . 1 haftada 2 cm büyütenler varmış.. Sabırla kullanacağım :-)

kızlar ben 2 aydır kara üzüm çekirdeği yiyorum düzenli olarak her aksam 1 yemek kasıgı yogurda 1 tatlı kaşıgı tozdan ve gerçkten faydası oldu buyudugunu farkedıyorum yemeye devam :) hem cok da faydalı kansere karsı bıle onlüyo bu vücut direncini arttırıyo tavsıye ederım yalnz alacaksanız bı anda cok almayın bttıkce alın malum böle seyler taze daha iyi oluyo :)

Yillardir burayi takip ediyorum ayni dertten ötürü fakat hala bi ekşın yapan ve bu sorunu cozen birini goremedim yada benmi kacırdım :-) nolurdu sanki bi cozumu olsaydi. Yeni camasirlar aldim ve aldigim sudyenler 75 ve dolgulu olmasina ragmen icinde dönüyorum :-D buyuk geldiler ya cok sinirim bozuk. Bende 22 yasimdayim.ergenlikte hep teselli ettim 17 olsun buyur 17 oldu gelen giden yok 18 olsun buyur 20 derken 23 e dayandim nerdeyse yine minicik :-)

X