Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar bana yardım edin göğüslerimizi büyütelim :))

karabibeer

tek aşkım sensn Allahım..
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
195
2
kızlar uzun zamandır araştırıyorum ben bunu. çemen otu tozu aldım rezene adaçayı.. çemeni göğüslerime masaj yapıp streç filmle sardım 6-7 saat bekletiyorum rezene,adaçayı ve bu tozdan da biraz katıp günde 3 kere içiyorum faydasını görür müyüm? yapıp deneyen varsa yardım edebilir mi?

siz neler yapıyosunuz büyümesi için paylaşabilir misiniz?

Ne yapamadık ne yapmıyoruzki evlerimiz aktara döndü
Benim programım:
•arada çementozu+çörekotu+susam+zeytinyağı maske
•günde 1yemek kaşığı keten tohumu tozu
•günde 1çay kaşığı nar çekirdeği yağı
•günde 3bardak rezene poşet çay
•keten tohumu yağıyla göğse bikaç dk masaj

ooo :) peki ne kadar süredir yapıyosunuz

ooo :) peki ne kadar süredir yapıyosunuz

Çemen maske ve rezene 1 ay olmuştu keten tohumu 1 hafta olmuştu nar çekirdeği yağına tam yeni başlıyordumki moral bozukluğu yaşadım adet şişkinliğini büyüme sandım o moral bozukluğuyla bıraktım herşeyi şimdi yeniden başladım hepsine 5gün belki 1hafta oldu canım bu sefer bırakmicam 6-9ay kadar bakalım ne olucak :) ama 1senedir bu işi içindeyim

bende adet şişkinliği bile olmuyo düşün siz en azından adetken büyük görebiliyosunuz göğüslerinizi peki o bir aylık çalışmalarda hiç sonuç almadın mı canım ?

bende adet şişkinliği bile olmuyo düşün siz en azından adetken büyük görebiliyosunuz göğüslerinizi peki o bir aylık çalışmalarda hiç sonuç almadın mı canım ?

Benimde 1 cm bazen 2cm büyüyo adetten önce gözle görülür fark olmuyo yok sonuç almadım sanki büyüyo gibi oluyodu ama olmadı bir ara 83cme çıkmıştı söndü sonra şuan 79-80 arasında

Benimde 1 cm bazen 2cm büyüyo adetten önce gözle görülür fark olmuyo yok sonuç almadım sanki büyüyo gibi oluyodu ama olmadı bir ara 83cme çıkmıştı söndü sonra şuan 79-80 arasında

inşallah karşılığını alırız canım ya

evet canım onu tam dolduramıyorum çoğu zaman diğer türlü de yarın ölçücem bakalım kaç çıkıcak. sen de büyütmeye çalışıyo musun

Benim durum biraz karışık canım yani benim o kadar küçük değil ama bende genel anlamda büyütmeye çalışıyorum

sen neler yapıyosun canım faydası oluyo mu :)

Ben bir aydır bişi yapmıyorum ama Şerbetçi otu kremi kullanıyordum Hayıt Tohumu Rezene ve Çemen tohumu karıştırıp içiyordum bide Çörekotu Yağıyla masaj yapıyordum benim eskiden büyüktü kilo verince gitti

peki hiçbir faydası olmadı mı canım o kilo verdiğin sürede olmaycaksa hiç yapmayım yani çemenin kokusu ne öyleee :))))

peki hiçbir faydası olmadı mı canım o kilo verdiğin sürede olmaycaksa hiç yapmayım yani çemenin kokusu ne öyleee :))))

Ben bir iki ay yaptım dört beş cm elde ettim ayrıca kaldılar yani kiloda almadım aynıyım bak bide Tibet hareketleri yaptım ben başladığımda 86 cm di ben devam ettiğim sürede benim adet şişkinliği hiç olmaz halen olmuyor ama adetime çok var ama kendi kendine iki cm daha büyüdü benim alt 69.5 üst 92 cm 80 beden sütyen oluyor 85 de oluyor karışık bi durum anlıycan

Tibet hareketleri ne canım ben bi araştırayım o kadar işe yarıyorsa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…