Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar bana yardım edin göğüslerimizi büyütelim :))

Kızlar bende aynı dertteyim. Bayağı araştırma yaptım ve şerbetçi otuyla hazırlanan kremin çok etkili olduğunu öğrendim. Gidip aldım malzemeleri ve şuan yeni başladım kreme . 1 haftada 2 cm büyütenler varmış.. Sabırla kullanacağım

kızlar ben 2 aydır kara üzüm çekirdeği yiyorum düzenli olarak her aksam 1 yemek kasıgı yogurda 1 tatlı kaşıgı tozdan ve gerçkten faydası oldu buyudugunu farkedıyorum yemeye devam :) hem cok da faydalı kansere karsı bıle onlüyo bu vücut direncini arttırıyo tavsıye ederım yalnz alacaksanız bı anda cok almayın bttıkce alın malum böle seyler taze daha iyi oluyo :)

Yillardir burayi takip ediyorum ayni dertten ötürü fakat hala bi ekşın yapan ve bu sorunu cozen birini goremedim yada benmi kacırdım nolurdu sanki bi cozumu olsaydi. Yeni camasirlar aldim ve aldigim sudyenler 75 ve dolgulu olmasina ragmen icinde dönüyorum :-D buyuk geldiler ya cok sinirim bozuk. Bende 22 yasimdayim.ergenlikte hep teselli ettim 17 olsun buyur 17 oldu gelen giden yok 18 olsun buyur 20 derken 23 e dayandim nerdeyse yine minicik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…