Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar bana yardım edin göğüslerimizi büyütelim :))

boyuna göre zayıfsın ben 1.67 ye 52 kiloyum zayıf görünüyorum baya senin kemiklerin sayılıyordur bence biraz kilo al yoksa göğüslerin bi kaç cm ya büyür ya büyümez )

yok canım o kadar değil :)) benim bünyem böyle yiyip alamıyorum doktora da gittim metabolizmam çok hızlı çalışıyormuş alamıyorum kilo

bir de çooook zayıf arkadaşlarım var ama göğüsleri 90 numara filan zayıflıkla alakalı değil heralde ben de çözemedim

yok canım o kadar değil :)) benim bünyem böyle yiyip alamıyorum doktora da gittim metabolizmam çok hızlı çalışıyormuş alamıyorum kilo

bende bazen alıyorum bazen alamıyorum

bir de çooook zayıf arkadaşlarım var ama göğüsleri 90 numara filan zayıflıkla alakalı değil heralde ben de çözemedim

onun sırrı ya genetiktir yada kavanoz falan çekmişlerdir zamanında başka açıklaması yok çünkü )

benim annem bilmiyor ki öyle şeyleri geçen benden öğrendi gerçi bende burdan öğrendim benim ilerde kızım olursa Allahın izniyle ben ona yapıcam

aynen aynen ben de lisedeyken öğrenmiştim :)) ben kızıma tencere bile kapatırım mağdur olmasın yeteki

banyo tası kapatanların gayet büyük bu saatten sonra acab bizde kapasak etki etmez mi sonuçta biz o hakkı kullanmadık

ya tutarsa diyosun :)) ya bi taraftan diyorum ki şükret göğüsleri büyük olup kitle olan var kanser olan var ama bi taraftan da göğüsler dişiliği gösteriyor ya ne bileyim üzülüyorum

ya tutarsa diyosun :)) ya bi taraftan diyorum ki şükret göğüsleri büyük olup kitle olan var kanser olan var ama bi taraftan da göğüsler dişiliği gösteriyor ya ne bileyim üzülüyorum

aynen öyle canım bunada şükür :)) ya takma o kadar kafana sonuçta kimse mükemmel değil )

doğal yollarla göğsünü büyütmeye başlayan biri önce bir fotoğraf çekip büyüdükten sonra da çektiğini koysa ya buraya. aradaki farkı hepimiz görelim ehehe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…