Kızlar bana yardım edin çok kötüyüm ..

Evet Almanya dayım ben burda yasal belli grama kadar. Bu sene kesinleşti o yüzden de aşırı arttı. Yani ben giriş katta oturuyorum mecburen aşağı indiğimde yanlarından geçmek zorunda kalacağım geçen gün zile basılan dış kapıda içti kendisi yatak odamdan kısmen gördüm ama kendisini göremedim Zaten hiç karşılaşmadım şimdiye kadar .. günde 3-4 kez birileri o daireden girip çıkıyor muhtemelen başkaları da girip çıkıyor o eve..

Siz nerde yaşıyorsunuz acaba bende merak ettim ?

Saldırıya uğramadığınız ve böyle bir ortamda kalmak zorunda olmadığınız için ,size çok basit geliyor. 26 yaşında veya 60 yaşında ne fark eder insanız ve her insanın bi fobisi anksiyetesi veya panik atağı olabilir. Ben madde bağımlısı insanlarla nasıl başacıkılır kendimi saldırılardan nasıl koruyabilirim , denk gelirsem nasıl davranmam gerektiğini merak ediyorum bunlar bi nebze de olsa beni bi süre rahatlatacak.

Tamamen eve kapanmış ta değilim gündüzleri iş dolayısıyla evde değilim hafta sonları ve izinli olduğum günler zorlanıyorum. Binayı koku sarmış 4 gün boyunca mide bulantısı ve migren ağrıları çektim. Siz anlarmısınız bilmiyorum sanmıyorumda teşekkür ederim yine de yorumunuz için.

1. Evet tanımadığım görmediğim için
2. Tuhaf tuhaf sesler evin içinde koşturma sesleri
3. Köpeğe sürekli bağırması o kokuya maruz kalması ve hiç dışarıya çıkarılmaması.
4. Evi ve binayı bu kokuyu sarması ve daha önce bu tür insanlardan saldırıya uğramam sebebiyle de aşırı etkilendim. Allahtan çocuğum yok olsaydı bi dakika duramazdım orada.

Bu arada konuşmak aklımdan geçti ama tanımıyorum zararlı veya zararsız olduklarını bilmiyorum düşünceli olsalar binayı bu kadar ağır koku sarmazdı bişey demem ile bana kinlenebiirler kendimi de o panikle savunamayabilirim. Bina sorumlusuna söylemeyi düşünüyorum onunla konuşacağım gelsin kontrol etsin başka bir durum varsa da artık bilmiyorum yasalara göre şekil alır herhalde kafam karışık ve aşırı mutsuz huzursuz hissediyorum kendimi daha önce öksürme kusma sesleri geliyordu çok afedersin. Bende eşime sürekli diyordum üstekiler hasta kapı kollarına dikkat et elleme meğer maddeden dolayı sürekli istifra ediyorlar. Yani o kokuya ben bile dayanamadım içen nasıl böyle olmasın zaten. Ağır bişey ya gerçekten bilmiyorum ne yapmam gerektiğini

Yasal olduysa bu durumda evde değiştirseniz,
Yeni taşınacağınız binada, yeni komşularınızdan da içen çıkabilir

Yolda yürürken de rastlayabilirsiniz
Bu durumda tek yapılacak terapi görmeniz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…