Kızlar bana yardım edin çok kötüyüm ..

shansmelegi777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
11
-1
26
Kızlar merhaba , deşifre olmamak adına 2. Üyeliğimi açtım ve bu soruyu buraya sormak istiyorum.

Öncelikle benim anksiyetem var daha önce bir saldırıya uğradım ( alkolik, ve e*rar içenler den)
Bu arada ben yurtdışında yaşıyorum.ve burda bu tür maddeler belli doza kadar izin veriliyor yasallaştırıldı.

Şuan yaklaşık 3 aydır yeni taşınan bir komşumuz var hemen üst katımızda oturuyor. 1 kadın 1 erkek diye biliyorum hiç karşılaşmadımda.

Ben aşırı korkuyorum kızlar eşim işte oluyor ve ben tüm gün evde tek olabiliyorum bazen. Bina komple e*rar kokuyor evimi havalandırmak istiyorum imkansız, merdiven başı leş gibi o ot kokuyor ..midem çok bulanıyor. Ayrıca yukarıda değişik hareketleri var sanki yere vuruyor sanki veya evin içinde koşturuyor odadan odaya. Geçen eşim uyuyordu ben gece sesten uyuyamadım. Gündüzleri korkuyorum denk gelmeye böyle insanlarla ben nasıl başa çıkabilirim? Oldu ki karşılaştım ve adam kendisinde değil ne yapmam gerekiyor kendimi zor savunurum çünkü atak geçiriyorum el ayak titremeye geçiyor. maalesef yaşadığım travmadan dolayı. Aşırı derecede anksiyetem ve fobim tuttu. Kaç zamandır eşime söyleyip duruyorum yapacak bir şey yok diyor ,gündüzleri evden dışarı çıkamıyorum eve tıkılıp kalıyorum kızlar çok mutsuzum hayat kalitem düştü ne pencere açabiliyorum ne dişarı çıkabiliyorum giriş katta oturduğum için kilerden biri gelecekmiş gibi hiss var. Daha önce saldıranlar halüsinasyon görüyordu. Bunlarda öyle diye korkuyorum zaten bişeyler alıp alıp eve çıkıyorlar yani dışarıya çıktıkları yok köpek besliyorlar ama onu bil dışarı çıkarmıyorlar. köpeğe bağırıp duruyor ağlıyor bide içim çok kötü daralıyor bana lütfen yardımcı olun aşırı üzgün ve mutsuzum bu eve 2 sene evvel taşındık üstelik yeni mobilya siparişi vermiştik hiç mutlu değilim aşırı modum düştü hevesm kalmadı bişeye. Eşim işteyken bi kaç sefer annemlere geldim zaman geçirdim o gelince yine eve gittim.

Böyle komşuları olan var mı veya ailesinde böyle olanlar varsa madde bağımlısı nasıl davranıyorsunuz nasıl başa cıkıyorsunuz kızlar ne olur bana kızmayın linçlemeyin aşırı kötü bi durum kadın için hele bide tek başınaysanız daha kötü umarım bana destek olursunuz..

Merhabalar,
Ben de ayni seyi yasiyorum.
Surekli kokuyor binam. Artik alistik. Ama bir zarari gormedik. Kendilerine zarar icmeleri. Dediginiz sey maddeler arasinda en tehlikesizi) diger seyler yoksa rahat olun

Merhabalar,
Ben de ayni seyi yasiyorum.
Surekli kokuyor binam. Artik alistik. Ama bir zarari gormedik. Kendilerine zarar icmeleri. Dediginiz sey maddeler arasinda en tehlikesizi) diger seyler yoksa rahat olun
Hiç bilmiyorum inanki normal görmüyorum akşam çıkarttıkları seslerden felan şüphe ediyorum diğer şeyler de var diye düşünmeye başladım nasıl başaçıkarım bilmiyorum siz nasıl yaşıyorsunuz öyle helal olsun

Bibe gazı taşıyın yanınızda
Gerektiği anda kullanmaya tereddüt etmeyin

Komşumuz biz ses çıkarıyoruz diye bizi 3 kere şikayet etti akşam misafirler varken konuşuyoruz diye o bile rahatsız etti ses yalatimi iyi olucak bir eve geçecegiz bu yüzden madde kullanicilarinin olduğu yerde olmak çok zor allah en yakın zamanda seni ordan kurtarsın

hiç sormayın psikolojik olarak çok kötüyüm şuan adamları tanımıyorum konuşmaktan da çekiniyorum vereceği tepkiyi ölcemiyorum kafa gidikse ne konuşsam boş. Allahım bana çıkış yolu göstersin walla hevesim kalmadı bişeye

Bibe gazı taşıyın yanınızda
Gerektiği anda kullanmaya tereddüt etmeyin
Teşekkür ederim biber gazı düşündüm de o an atakla nasıl yapacağım gerçekten hiç bilmiyorum oldu ki kullandım elimden alıp bana bile sıkabilir ay saçma sapan şeyler var aklımda işte görüyorsunuz kızlar ne desem ne yapsam bilmiyorum içim daralıyor çok mutsuzum

Terapi mi alsanız acaba? Korkabilirsiniz normal ama hayattan bu kadar soyutlanacak seviyeye gelmeniz normal değil.

Terapi mi alsanız acaba? Korkabilirsiniz normal ama hayattan bu kadar soyutlanacak seviyeye gelmeniz normal değil.
Haklısınız biliyorum farkındayım daha önce de aldım ama ben saldırıya uğradım okudunuz mu bilmiyorum bu yüzden extra korkuyorum. Eşimle de anlaşamıyorum bu konuda anlayışlı davranmıyor kızıyor bana ..

Yok bilmiyordum, geçmiş olsun. Aslında böyle bir şey de yaşadığınız için esas terapi almanız gerekir. Travmanız da var madem bu konuda.

Sıkamaz
Az cesur olun
Cesaretinizi toplayın, kötü düşünmeyin
Yıllar önce Amerikaya okumaya gittiğimde babam vermişti elime biber gazını, kullanmak zorunda hiç kalmadım ama ilk zamanlar yanımda taşıdım
İhtiyacım olsaydı hiç affetmez sıkardım, insan öyle çok aciz bir varlik değil inanın. Hayatda kalma içgüdüsü çok farklı bişey, o an karşındakinin gözünü bile çıkarır sonra kendinize inanamazsınız

Haklısınız teşekkür ederim yani bina da okadar oturan var ama aşırı etkilendim niye böyleyim bilmiyorum gerçekten aşırı mutsuzum korku içindeyim.. bişeyde yapamıyor insan yorumunuz için teşekkür ediyorum

Bulunduğunuz ülkede çalışma imkanınız yok mu ? Tüm gün kaygı ve panikle komşuların seslerini dinleyerek kendinize eziyet ediyorsunuz.

Bulunduğunuz ülke bu durumu yasallastirdigi için onlarda sigara içmek gibi düşünün o yuzden bu kadar rahat davranıp iciyorlardir. Alışmıştır onlar bu kadar stres yapmayın yine dışarıya çıkmak istiyorsanız çıkın dolaşın sürekli evde durdukcada daha çok bunalıma gireceksiniz.

Acaba hiç tanımıyorsunuz, görmediniz diye mi bu kdr etkili oluyor.

Belki bir konuşsanız, görseniz; komşuları normalleştirecek o kdr korkunç insanlar olmadığını göreceksiniz. Ataklarınız bu kdr tetiklenmeyecek. Başka bir şey de aklıma gelmiyor.

Bizde ses gelmiyor. Sadece geceleri bagirarak guluyorlar asagida 10 kisi toplanip. Cozum olarak yanlarindan gecmiyorum. Birinci katta cocuklu aileler yasiyor . Ben asil onlara hayret ediyorumki nasil cocuklarini koruyorlar. Bu arada Avrupadamisiniz siz? Ulkeden yerden de degisiyor. Icmesine her kes bu bo.u affedersiniz iciyor ama bazilari cok fena. Ondan soruyorum hangi ulke.

Buna mı takıldınız gerçekten ? Bulunduğum ülkede elbette ben bişeyler yapıyorum hergün evde değilim
Lütfen konunuzu bir başkası yazmış gibi okuyun. Konunuza göre: 26 yaşında genç bir kadın, yaşadığı saldırı sonrası korku içinde eve kapanmış, yaşamaya çalışıyor olarak anlaşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…