KİZLAR BANA LÜTFEN FİKİR VEREBİLİR MİSİNİZ ( sevgili iliski)

sevgidemdt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
38
4
28
iki senelik bir iliskim var. İkimizde bu sene tekrardan sinava hazirlaniyoruz. O dershaneye yazıldi ben evden çalışıyorum.
Bana dedi ki bu sene neden az bulusuyoruz deme bana dedi. Kendisinin 7 gunde tam 4 gun bos gunu var o boş günlerde evde takiliyor. Tam 3 haftadır buluşmuyoruz. Ve evlerimizin arasinda yarim saat otobus mesafesi var. Sizcede seven biri yarim saat de olsa gormek istemez mi? neden sen buluşalım demiyorsun diye sormayin çünkü önceden ben diyordum hep biraktim simdi artik. boyle bir sebepten ayrilinir mi sizce ayrilmayi düşünüyorum ama onu da seviyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Ayrılmak sınava odaklanmani etkileyecek ayrılık acısı çekip çalışma düzenine uymayacaksan buluşmayı bosver böyle devam et. yok abla ben etkilenmem aksine daha çok asılırım diyorsan ayrıl gitsin.
dediginizde haklisiniz. Bir oglak kadini olarak bir iki ay daha boyle sabredersem içim kendiliğinden buz gibi olur daha rahat ayrilirim teşekkür ederim

Parası da olmayabilir bir yemek 200-300 olmuş buluşmak masraflı geliyor olabilir öğrenci çocuk
Kız uzun uzun buluşmalardan söz etmiyor ki zaten. Seven insan beş dk da olsa gelip görmek ister. Otobüsle yarım saatlik yol çok değil. :)
Evden dışarı çıkamadığım zamanlarda pencereden beni iki dk görmek için bisikletiyle o kadar yol gelirdi eşim. Seven, değer veren görmek ister mutlaka

Kız uzun uzun buluşmalardan söz etmiyor ki zaten. Seven insan beş dk da olsa gelip görmek ister. Otobüsle yarım saatlik yol çok değil. :)
Evden dışarı çıkamadığım zamanlarda pencereden beni iki dk görmek için bisikletiyle o kadar yol gelirdi eşim. Seven, değer veren görmek ister mutlaka
Sizin zamanın aşkları kalmadı artık 😀😅

Ben sınav hazirligi ve aşkın birarada gideceğine inanmıyorum.Bence esas olan meslek sahibi olmak.O olunca aşk da olur.O olmadan ask olsa nolur.Once ekonomi hele bu devirde helle evlilikler bu haldeyken .İstediğiniz yorumu yapamadım muhakkak siz ikisini bir arada sonuna kadar götürebilirsiniz.Ben götürmeyen bir öğrenciydim bence önce para önce ekonomik olarak bağımsızlık geldi

X