Göz Makyajı kızlar bakar mısınız resimli

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
En güzeli böyle oluyor ki zaten, uzaktan doğal duruyor sadece ve rengi açıldıkça.

Çizik olduğunu görün diye yakın çektim uzaktanda böyle yani çizik duruyor doğal olsun diye kıl tekniği yaptırdım da hiç doğal olmadı ya
eğer uzaktan da böyle görünüyorsa evet güzel olmamış ne yazık ki
bariz çizik atmış
bir an önce yaptırdığın yere gidip düzeltmesini iste

kıl tekniği en doğal haliyle böyle görünür

Eklentiler

• IMG_4845.JPG
    64,1 KB · Görüntüleme: 436
  • IMG_4846.JPG
    68,3 KB · Görüntüleme: 436
  • IMG_4848.JPG
    109,6 KB · Görüntüleme: 411
Çizgileri o kadar düzenli atmış ki hiç doğal olmamış. Arada yan çapraz çizikler falan atsaydı daha doğal dururdu.

Ama herşeyin doğalı bence.

uzaktan foto alalım şeklini begendım ben yuzunde nasıl durmus acaba:) ama daha doğal yapılabılırmış

bence tekniği baya yanlış uygulamışlar çok dikey yapmışlar ve resmen aralarda baklava dilimi gibi şekiller çıkmış benim kızkardeşim yaptırdı bir kıl nasıl durursa o şekilde çizmiş adam ama bu hiç olmamış ne yazıkki
bence tam oturmadan sildir akar zaten ikincide tutar

Kime yaptırdı ne kadara keşke bunlarıda yazsanız

Kime yaptırdı ne kadara keşke bunlarıda yazsanız
nerede yaşıyorsun ankarada yaşıyorsan o fotoları gönderdiğim yeri tavsiye edebilirim
kadın gerçekten işinin ehli
ben de oraya yaptırdım ama benim yaptırdığım zaman (12 sene önce) kıl tekniği ya yoktu ya bu kadın yapmıyordu emin değilim kontur yapıldı o yüzden ama o bile çok doğal duruyor (bunu kendim söylemiyorum görenler ilk bakışta anlamıyor :) )

Gün geçtikçe o kirmizilasicak yani rengi açılacak tekrar yaptrmk zorunda klcksnz çok duydum gördüm

Ankarada değilim ne kadar kalıcılığı kardeşinize yapılan uygulamanın benim bu şekilde üzerine dolumla doldurup yada sildirmem gerekiyor sanırım siz bana özelden isim adres fiyat yazarsanız çok sevinirim kardeşinizin varsa kaşının resmini de yollar mısınız

Kaşların çok güzel olmuş, çok çok begendim.. resmi çok yakın çekmişsin onun için çizgiler çok belli. sende çok yakın mesafeden kontrol ettigin için rahatsız olabilirsin. ama normalde kimse zaten kaşının dibine kadar girip bakmayacak.
Bir süre sonra tamamen doğal bir görüntüye kavuşacaksın. bence Acele etme başka müdahale için.

şu an çevremde çok daha önce yaptıranlar var 2 yıla yakın kullanıyorlar ikinci rötuş şart ama kalıcı olması açısından
Bana da şimdi rötüşa gel diyor gidip doldurtma mı yapsam ne yapsam düzelir bilmiyorum daha kötü olmasından korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…