Göz Makyajı kızlar bakar mısınız resimli

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Valla kızlar ne kadar dogalida var deseniz bana çok itici ve yapma geliyor,etrafimda hızla yayılan birsürü robot gibi insan olmaya başladı...kaş kalemiyle hergün kendiniz yapsanız daha iyi olmazmi...

Valla kızlar ne kadar dogalida var deseniz bana çok itici ve yapma geliyor,etrafimda hızla yayılan birsürü robot gibi insan olmaya başladı...kaş kalemiyle hergün kendiniz yapsanız daha iyi olmazmi...
Kaş kalemiyle kalıcı kaş makyajı kadar şekilli ve eşit durmuyor kaşlar bende öyleydi yani

Bana da şimdi rötüşa gel diyor gidip doldurtma mı yapsam ne yapsam düzelir bilmiyorum daha kötü olmasından korkuyorum
yani çok dikey çizgiler kullanmış ondan dolayı daha kötü olabilir ya tam anlat olayı bu şekildeyken rötuşta daha kötü olur

yani çok dikey çizgiler kullanmış ondan dolayı daha kötü olabilir ya tam anlat olayı bu şekildeyken rötuşta daha kötü olur
Evet çizgiler çok dikey dimi kaşın kıl yönünde olmalıydı çizgiler bi kerede bi uygulamadan mutlu ayrılamıyacak mıyım ya burnumu yaptırdım memnun kalmadım jaşımı yaptırdım memnun kalmadım doğallık diyecek kızlar da memnun değildim bunlardan yine olsa yine yaptırırdımda yapanları mı doğru seçemedim

bence kaş şekliniz çok güzel olmuş.Ancak kaştaki kıl şeklini verirken boydan boya çekmiş,kıl boyu çok uzun olmuş bu yüzden sizi rahatsız ediyor ve kıl biraz yapay duruyor.Aralara küçük boyda rötuş attırırsanız bence problem ortadan kalkar bence tekrarlıyorum ama şekli çok güzel,o yüzden rötuşu dışa taşırmadan yaptırmalısın.

Rengi koyu ve çekim yakın olduğu için kötü duruyor. Rengi açıldıkça net çizgiler de hafif silikleştikçe doğal bir görünüme kavuşur bence. Başka bir müdahale yaptırmak için biraz daha bekleyin.

evet doğru kişiyi seçmek çok önemli ama birazda şans tabi ki...

bence cirkin durmuyor,biraz bekleyin bakalim ona gore rotus yaptirirsiniz illa ki..
bu arada guzellikle ilgili uygulamalar yaparken / yaptirirken venusun gun icindeki konumu onemli..venus ve jupiter gunleri yapilan guzellik uygulamalari genelde guzel sonuclar verir,yani persembe ve cuma..

Hicbir sey kendi dogal kasinizin yerini tutmaz ama ben kalici dovme kastan daha guzel buldum sizin kaslarinizi.

Ne zaman yaptırdınız. Ben de yaptırdım. Zamanla biraz daha açılıyor rengi. Mecbur çizik çizik durması.Adı üstünde kıl tekniği. Ama ciziklikler o kadar belirgin olmuyor belli bir zaman sonra.. Ama dert neydi ? Onu anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…