Kızlar akıl verin bu Hediyeyi ona versem mi vermesem mi?

Devlet sırrı mı? Kendi kendi bir şeyler yapıp gelin güvey olup tribe girmişsin.
Kadın beni evine baklava yapmaya çağırıyor bu detayı vermeyi unutmuşum 😆,her aldığı şeyin fotoğrafını wpten atıyor şunu aldım bunu aldım diye. Benimle bir samimiyet kuruyor. Sonra yüz yüzeyken doğum günü partisi yapacağını söylüyor bu partide çocuğuna bir akullu araba mi yoksa bsiklet mi alacağını soruyor. Wpten parti hazırlığı aşamalarını aldıklarını atıyor. Cumartesi partiyi yapacağını soyluyor hop daha erken bir tarihte partiyi yapiyor. Bu arada partiye spor salonunda tanıştığı 2 rus arkadaşını çağırmış. Bilmiyorum siz eğer biriyle bir partinin detaylarını konuşup sonra davet etmekten acizseniz asıl ben size tuhafsınız gözüyle bakarım. Sizin başınıza gelseydi siz de bir tık üzülürdünüz bence. Neyse hediye mevzusuna geleyim. Araba ve bir kot pantolon hediye ettim. Hediyeyi verdikten sonraki gün bebeklerimizi oyun gurubuna götürüp alışverişe gidecektik. Ben gelemeyeceğimi söyleyip gitmedim. Beni yalnızca çocuğunun yaşıtı çocuğum var diye kullandığını düşünüyorum. Bundan sonra mesafeliyim. 😊

X