Kizlar Ağirlaşmaya Başladiniz Mi?

bende cok rahatim henuz her isimi kendim yapabiliyorum hatta biraz fazla hareketliyim sanırım,
ama bazen karnımda aci oluyor, resmen acı..yara var gibi icimde o gunlerde karnim davul gibi oluyor..sanirim gaz olunca oluyor..hamilelikte olacak boyle seyler arkadaslar..dana son ayda yasayacaklarimizi dusunun birde :))

kızlar bende sizin gibiydim beterdim dökülüyordum ama içtiğim magnezyum iyi geliyo tabii öle süper hareketli değilde yinede eskisinden iyiyim tavsiye ederim

bende cok rahatim henuz her isimi kendim yapabiliyorum hatta biraz fazla hareketliyim sanırım,
ama bazen karnımda aci oluyor, resmen acı..yara var gibi icimde o gunlerde karnim davul gibi oluyor..sanirim gaz olunca oluyor..hamilelikte olacak boyle seyler arkadaslar..dana son ayda yasayacaklarimizi dusunun birde :))

bunu yazalı daha 1 ay bile olmamıs
ama bir kac gundur hareketlerimde zorlanmaya basladım
yatakta deli gibi gonlumce donemiyorum artıktatlicadiarzu:emir_bebek:
ne kadar farkettim 3 haftada
sizlerde nasıl son durumlar kıssslarrrryerimseniben

ayy bende dökülüyorum yha .. egilemiorum kalkamiyorum .. azcik yürüyünce nefes nefese kaliyorum ..
elime aldigim hersey giciklik olsun die yere düsüyo sanki :roflol: zar zor kaldiriyorum ..
ama yinede her gün ev isi yapiyorum .. spor olsun diye...
fukara sporu :roflol:

ah ah bende cok kotu oldum bi sey yedim mi kalbime agri saplaniyor sanki
dumba gibi oldum mubarek hey allahim sen bana sabir ve kuvvet ver cok yoruluyorum artik
allahin izniyle alsam yavrumu kucagima yerlere yigilip kalmadan

çorumlucugum sende dumba gibi oldum deme yaaa
azcıcık kilo aldın bide :KK43:((
biz napalım
is yerinden arkadaslarım nefes alısın bile degisti diyooo :)))

işimi falan yapıyorum banada akşam n eoluyosa oluyo kıslar belım agrıyo gece yatamıyorum uyudummuda 20 dk falan bır yerıme sabıtleneyorum bı bakıyorum kı kardım ız olmus nasıl hemde

ahhh hic sormayın kızlar dökülüyorum bacaklarım baldırlarım feci sızlıyor anlatamam size acısını napıcaz bilmem ev işlerinide yapmam lazım yavaş yavaş temizlemem lazım doguma kadar herşeyim hazır ve temiz olmalı gelen giden olucaktır ee bide prensesim gelicem evimizin en büyük şeref konugu :asigim: temiz görsün evimizi dimi ama :dance:

puffff ben de artık yavaşladım baya,zor yürüyorum,merdiven çıkmaya eriniyorum,gece sağa sola zor dönüyorum,kasıklarım sızlıyor.....az kaldı az..........................

ahhh hic sormayın kızlar dökülüyorum bacaklarım baldırlarım feci sızlıyor anlatamam size acısını napıcaz bilmem ev işlerinide yapmam lazım yavaş yavaş temizlemem lazım doguma kadar herşeyim hazır ve temiz olmalı gelen giden olucaktır ee bide prensesim gelicem evimizin en büyük şeref konugu :asigim: temiz görsün evimizi dimi ama :dance:

canım doguma kadar ev 50kere daha batar...o yuzden şimdi hiç kendimizi kasmayalım...dogum yaklasınca anne kız kardes kim varsa musait çağırıp hep beraber hallederiz...bizde baslarında durup şurayı şöyle yap deriz:eek:

akşam işten eve gidince yemekti, bulaşıktı anca hallediyorum...bazen bulaşıklar kalmıyorda değil...30dk dan fazla iş yapamıyorum...nefes nefese kalıyorum...yatakta aynı pozisyonda 2-3dkdan fazla yatamıyorum...hemen agrılar giriyor...şimdiden böyleysem son 2 ayı düşünemiyorum...

bende artık ağırlaşmaya başladım son 1 haftadır özewllikle ondan önce normal yaşantımdaki gibiydim ama artık agırlığı vuruyo banada..kramplar, agrılar, çabuk yorulmalar ...artık baya fazlalştı ..alllah yardımcımız olsun bebeişimiz için herşeye değer...

Benim değişiyor. Bir bakıyorum hamile değilmişim gibi hareketler yapıyorum. Bir bakıyorum yürüyemiyorum bile.. Allah yardımcımız olsun...

bendede uyku problemi vardi ama son iki haftadir falan misil misil uyuyorum :nazar:
gündüz yorulmak ii geliyo .. genelde ya geziyorum ya ev isi yapiyorum .. yattigim gibi uyuyorum ondan sonra..

bendede uyku problemi vardi ama son iki haftadir falan misil misil uyuyorum :nazar:
gündüz yorulmak ii geliyo .. genelde ya geziyorum ya ev isi yapiyorum .. yattigim gibi uyuyorum ondan sonra..

Bende uyuyorum Ondan şikayetçiyim zaten. Ne kadar uyusamda uykusuzum.. eve gidip yemek yiyip yatıyorum. Yatış o yatış. Eşimle aynı iş yerinde çalışmasak yüzünü unutacağım...şutarafagitti

bende ağırlaştımm ama çok değil... eskisi kadar hareket edemiyorum.. ben bu sıralar kaçta yatarsam yatayım en geç 8 gibi kalkıyorum...

X