Kizlar Ağirlaşmaya Başladiniz Mi?

BENİM BİR GÜNÜM BİR GÜNÜMÜ TUTMUYOR KIZLAR.bigün çok hareketliyim,bigün çok yorgun bitkin.ama gecelerim genelde aynı.sağa dön,sola dön,sağa dön,sola dön...uyuyamıyorum.sabahda kalkamıyorum yataktan uykusuzluktan ve bel ağrısından.sonra geçiyor belim ama o sabah ağrıları mahvediyor beni...

bazen bende utuyorum hamıle olduğumu habıre hareket edıyorum ama bazen hemen yoruluyorum ayakta duracak halım kalmıyoo..son ıkı gündür çok kötü sağ kasığım batıyo saağ ayağımı kastırıyo ..bu akşam yattım zor uyudum ayaklarım çok ağrıdı ağrıda değilç çok farklı bişi heralde doğurcam dedım.bacaklarımın ıkısınıde hıssedemedım sonra uyuyakalmışım..rahat uyuyuyorum ama uykuya dalana kadar deli oluyom..allah yardımcımıs olsunnn
dev206pf___.png
[/url][/IMG]

arkadaşlar tabiki cefa çekilmeden sefa sürülmüyo..daha üç ayımız var sabredelim biraz aslında çok varmış gibi geliyo bize ama az kaldı...bundan sonraki sürecek hepimizi zorlayacak ama tesellimiz bebişimizin gelişi yaklaşıyo bu olmalı...

ya arkadaşlar benim bi kaç gündür alt bölgem çok acıyo:eek: sizdede böyle bişi oluyomu kafamçokkarıştı

ya arkadaşlar benim bi kaç gündür alt bölgem çok acıyo:eek: sizdede böyle bişi oluyomu kafamçokkarıştı

acıyo derken nasıl bir acıma canım kasıklarında agrı falanmı benimde öyle oluyordu dogum kanalın acılıyormuş genişliyormuş catın yani cocugun rahat cıkması icin

X