Kizlar Ağirlaşmaya Başladiniz Mi?

Ayyy Kizlar Dün Eşimle Temizlik Yaptik Evim Sobaliydi Sobayi Falan Kaldirdik.temizle Falan Sağolsun çoğunu Eşim Yapti.ama Tabi Bende çok Yoruldum üstüne Güzel Bi Duş Iyi Geldi Ama Gece Boyunca Hiç Uyumadim çocuk Gibi Oturdum Ağladim.hiç Kimsemizde Yok Burda Ne Komsu Nede Aile.birde Onun Için Beni Bi Kahir Basti.ağladim Baya.baş Dönmesi,karin Ağrisi,bel Ağrisi Ne Ararsaniz Vardi Yani.öldüm Resmen Yaa.halada Baş Dönmem Var Ama Tansiyonum Normal Anlamadim Gitti.valla Daha Ağir Iş Görenin......

Ama Kendimi Hiç Ağirlaşmiş Hissetmiyorum Eşimle Yürüyüşe çiksak O Hemen Yoruluyo Bana Daha Dinçsin Diyo Herhalde Günlük Yapilan Sporun Yarari.ama Hizli Hareket Edince Ağri Saplaniyo Bazen Kasiğima

Ya kızlar bebeğini aşağıda taşıyan varmı aranızdaa? Ben oğluşumu aşağıda taşıyorum bu yüzden bacağıma ve sol kasığıma müthiş baskı yapıyo. gece dönüş yapamıyorum pozisyon değiştiremiyorum ve yürüyüşüm bayağı bi ağırlaştı

alla alla benderüyamda bi sürü deve gördüm tabirlere bi bakalim sırnaşık şey hamilelere özgü biseymiacep jeyyar

bereno dr banada dedi senın bebek aşagıda dıye acep bı sakıncası varmıymos saga sola bıle zor yatıyorum uykum gelıo ama uyuyamıyorum:1no2:

ben kendimi hiç ağırlaşmış hissetmiyorum..biraz yavaş hareket eden biriyim ama şimdi daha çabuk hareket ediyorum..temizlik falan yapıyorum ama beni çok fazla etkilemiyor hala anlayamadım bilemiyorum..ufak tefek ağrılarım oluyo ama beni etkileyen ağrılar değil onnlar...nefes darlığıda ufak tefek yaşıyorum ama dr um olabilir demişti..

arkadaşlar bu aralar mide yanmam var sadece midede değil sanki boğazımdada yanma hissediyom dr gittiğimde söyleyeceğim nette araştırdım mide asidinin mideden yemek borusuna geçmesi ve burayı tahriş etmesiyle meydana gelir.gebeliğe bağlı genel düz kas gevşemesinin mide =yemek borusu arasındaki sfinkteri (kapağı) zayıflatması temel nedendir diye yazıyo sizdede varmı bu rahatsızlık:çok üzgünüm:

canım bendede sanki yediklerim agzımdan çıktı çıkacakmıs gibi oluyor...bogazımda bekliyorlar gibi...

dün bende fena oldum valla kaynanamdaydım sürekli önüme tabaklar geldi gitti bide yemek ardından patlamış mısırlar falan artık nefes alamıycak gibi olmuştum yaa

Benim şu göğüs kafesimin tam ortası çok acıyor, nefes aldırmıyor sanki, o an ölüyorum sanıyorum. Bide yataktan artık tek başıma kalkamıyorum. Eşim yardım ediyor. Kendi başıma kalmak zorunda olduğum zamanlar ise yatağın içinde baya yuvarlanıyorum uygun bir şekil bulup öyle kalkıyorum zor oluyor.Daha 3 ay var Allah Yardımcımız olsun...

kızlar öncelikle hepinize çoook geçmiş olsun...

bende hamileliği çok zor geçirenlerdenim mide rahatsızlıklarımdan 4 ay gerçekten çoook çektim, ne reflüsü ne mide yanması ne de bulantılar hiç peşimi bırakmadı hastanelerde geçirdim serumlarla ama son 1,5 - 2 aydır daha iim çoook şükür ayakta olmak çoook büyük bir nimet inanın yatakta geçirdiğim günler hiiiç vakit geçmiodu.birde çalışanlar beni daha ii anlayacak evde kalmak insana çook zor geliyor çalışmaya alışmış kişiler için.

bende şuan bir ağırlaşma yok yalnız son bikaç gündür uykusuzluk problemim başladı ve dün gece inanılmaz bir karın kasık göğüs kafesinin arası ve mide ağrısı çektim anlayacağınız heryerimde yaniii. sonra bebişim bayağı bir hareketlendi tepelendi sonra birden ağrılar kesiliverdi:)))

eğer bunlar yalancı kasılmalarsa benim gözüm şimdiden korktu:uhm:

cANIM BENİMDE GÖĞÜS KAFESİMİN ARASI ACIYOR. GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ ACIYOR. SANIRIM BEBEK AYAKLARINI ORAYA BASTIRIYORMUŞ. YANİ KENDİNE YER AÇIYORMUŞ. AMA GERÇEKTEN ÇOK CAN ACITICI BİRŞEY.. UYKUSUZLUK PROBLEMİ BENDEDE VAR. SAATLERİ İLERİYE ALDILAR YA ONDAN. UYKU DÜZENİMİZ DEĞİŞTİ. NEYSE CANIMCIM SANADA GEÇMİŞ OLSUN. YAZDIKLARIN İÇİMİ RAHATLATTI SIRF BENDE YOKMUŞ BU ŞİKAYETLER. NORMALDİR HER HALDİ DEMİ ?

canım doktorum bana normal dedi dediğin gibi bebek kendine yer açarken bööle göğüs kafesinin arasında ağrılar olurmuş özellikle de 25. haftadan sonra demişti. bizim bebekler bi sığamadılar galiba ama ii acıyor yani neyse gelsin ısırcam ben o ayakları

dun gece 12 gibi yatagıma yattım...nasıl karın agrısı...mide bulantısı...agrıdan parmagımı oynatamadım...1-2 saat yatakta debelendim...hava çok soguktu ve bizde hasta ziyaretine gitmiştik...hem orda nazar değdi, hemde üşüttüm...ama çok kötu agrılardı...hala karnım agrıyor ama geceki kadar değil...

kızlar hepinize çok geçmiş olsun ..hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız bundan sonrada probleminiz olmaz inş.

kızlar ya sankı karnımda ve rahmımde batma hıssı var sizdede oluyor mu sebebını bılen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…