Kizlar acil yardim edin lütfen -Aile-

Canım ortak kullanımlı evler oluyor onlara çık. Ne yazık ki genel olarak gurbetçi aileler kalıplarını kıramadıklarından siz çocukları bu durumu çekiyorsunuz. Sanırım bu şekilde kültürlerini korumaya çalışıyorlar.
Yaptıkları çok yanlış ve rencide edici. Bir sure kendi düzenini kurup uzaklas yanlarından. Eger sonrasında da devam ederlerse mesafe koyun aranıza ama aileni de asla silme. Bir gün anlarlar hatalarını ve hersey düzelir. Şimdilik kendine olan saygın için yanlarında kalmaya devam etme ama yanlış birseyler de yapmamaya özen göster.

Size cok kizdim, babanizi sikayet etmediginiz icin. Paraniz da var, bir an once ayri eve cikardim ben olsam. Bu nedir ya, erkekler her istedigini yapsin, kadina gelince namus oluyor bir tek.

Canım sakın evliliği kurtuluş olarak görme. Bak bende çalışma hayatımdan dolayı yalnız yaşadım bir süre mecburen kolay değil. Ama bu süreçte başka çare Yok gibi görünüyor. Sakın kendine zarar vermeyi düşünme. Bu aradaki boşluğundan da hiçbir erkeğin faydalanmasına izin verme. Güvenilir kız arkadaşların varsa git taşın. Ya da şehir değiştir. Bi anda çek git. Ama bunlardan önce aileni karşına al konuş . Beni kırdınız hata yapmış olabilirim ama sonucu böyle olmamalıydı diye.
Bunları da çok anlayacaklarını sanmıyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…