Kızlar acil lütfen hormon tahlillerimi yorumlar mısınız fsh Lh amh

Canım çok teşekkür ederim çok sağol
Kilom var evet bir de ben geçen ay ovulasyon testine başladım hiç yumurtlamadım pik olmadı mesela bu konuda ne düşünüyorsun

Çoğunluk adet duzensizliklerinde hormonal bozukluklarda kullaniliyor ama sizin durum farkli oldugu icin kullanmamislardir kullandiklari ilac da muazzam ama
Valla kendim başladım 4 gram günde devam ediyorum 3 ayı doldurup duruma bakacağım olmadı tekrar devam edeceğim

Kilom var evet bir de ben geçen ay ovulasyon testine başladım hiç yumurtlamadım pik olmadı mesela bu konuda ne düşünüyorsun
Hormon seviyen normale binene kadar olmayabilir su an vücudun ne olduğunu anlamaya çalışıyor düzene girdiği vakit yumurtlamanda olacak hatta kilo verirsen bu ilaçlara gerek dahi kalmayacak kilit nokta pcos ta kilo

Valla kendim başladım 4 gram günde devam ediyorum 3 ayı doldurup duruma bakacağım olmadı tekrar devam edeceğim
İlacın kilo verme etkisi de var hiç bisey için değilse kilo vermek için yine kullanılır ama doktoruna da danış ne kadar süre kullanman gerektiğini bu tür ilaçlar 6 ay kullanılabiliyor hastanın durumuna göre

Ya açıkçası sentetik ilaç değil hani takviye ve şase formunda ya o yüzden sıkıntı vermez diye düşünüyorum 6 ay da olabilir aslında

Ya açıkçası sentetik ilaç değil hani takviye ve şase formunda ya o yüzden sıkıntı vermez diye düşünüyorum 6 ay da olabilir aslında
Doktoruna danış yine de en azından endokrin doktorun ve kadın doğum bilsin ne kullandığını onlar ekstra ilaç vermek isterse etkileşim de yapabilir kar zarar oranını sen ayarlayamabilirsin

Doktoruna danış yine de en azından endokrin doktorun ve kadın doğum bilsin ne kullandığını onlar ekstra ilaç vermek isterse etkileşim de yapabilir kar zarar oranını sen ayarlayamabilirsin
Ben ilaç kullanmıyorum hiç ondan rahatım ama verirseler dediğin gibi yaparım tatlım çok sağol

Çok sğol çok ilgilendin konumla başka türlü ne önerin varsa duymak isterim
Beslenmene çok dikkat et pcos u olanlar için özel diyetler olabiliyor diyetisyenler görüş çünkü tiroit var pcos var ona göre ekstra özel bir liste olmalı bir de mutlaka spor yap derim hiç bisey yapmıyorsan yürü

Ben ilaç kullanmıyorum hiç ondan rahatım ama verirseler dediğin gibi yaparım tatlım çok sağol
Yine de Bi sor içeriğini goster gıda takviyesi olsa bile bazen bilmedik yerlere zarar verebiliyor ama umarım en kısa zamanda sonuç alırsın güzel haberlerini yazarsın buraya ufak bir tavsiye daha fiziksel bedenin kadar ruhunu da besle her hastalığın duygusal bir nedeni var ve travmalarimiz hastalık tetikler beyin bunu farklı algılar problemler çıkarır meditasyon ve yoga da yapabilirsin

Ne kadar doğru söyledi ruh sağlığı da çok önemli , çok yıpratan birkaç büyük olay yaşadım ama düzene giriyor inşallh herşey
İnşallah o güzel haber gelsin ben de bu konuya yazacağım çok sağol

Rica ederim şimdiden sifan ışığın bol olsun güzel haberlerin kolaylıkları beraberinde getirsin

Demek ki o ay yumurtalıkların çalışmamış canım ama her ay bu olgu değişir
Adet bittikten sonra ovülasyon testine de başla yada doktor kontrolünde folikül takibine başlayabilirsin

Ayy zaten hamileymişsin:) ilaçlık mesele tsh normal hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…