Kızlar acil lütfen hormon tahlillerimi yorumlar mısınız fsh Lh amh

hepsi normal. tsh yüksek sadece büyük ihtimalle tiroid ilacı başlar sana doktor.
Kızlar iyi geceler bugün adet döngümün 18. günü, adetime yaklaşık 12-13 gün var. Kadın doğuma kontrol amaçlı gitmiştim şiddetli kasık, bel ağrısı, ateş var benden hormon testi istedi 15 gün sonra tekrar göstereceğim anlayanınız varsa yorum yapabilir mi?
TSH-UL : 1.20
TOTAL TESTESTERON: 0.23
LH: 14.63
PROLAKTİN: 10.49
FSH: 4.58
DHEA-SO4: 270.020

hepsi normal. tsh yüksek sadece büyük ihtimalle tiroid ilacı başlar sana doktor.
Betam 1.20 hamıle değilim
Fsh —12
Lh —10
E2 —39.3
Testosteron —22.3
Prolaktin —18.1
Serbest T 4 — 1.02
TsH — 1.49

Benimkini yorumlarmısın canım adetlerim duzenlı sadece bu ay üstüne görme yaşadım sandım ondan doktora gitttim kanamam çok azdı tahlıller 2. Günü

Betam 1.20 hamıle değilim
Fsh —12
Lh —10
E2 —39.3
Testosteron —22.3
Prolaktin —18.1
Serbest T 4 — 1.02
TsH — 1.49

Benimkini yorumlarmısın canım adetlerim duzenlı sadece bu ay üstüne görme yaşadım sandım ondan doktora gitttim kanamam çok azdı tahlıller 2. Günü
testesteron ng mi?

Eklentiler

• IMG_9439.png
    IMG_9439.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 15
Hemen mi hamıle kalabıldınız yaş kaç bu arada ? Doktorlar demekkı sizi normal kabul etmişler .
dikkat et demisti. zaten araştırınca 10un altı normal kabul ediliyor ama benim doktorum 8in altında olmasını istiyoruz demisti.

28 yasinda hamile kaldım ben. 13.ayda hamile kaldım ama bende pcos da vardı yani sadece fsh sorunum yoktu maalesef.

dikkat et demisti. zaten araştırınca 10un altı normal kabul ediliyor ama benim doktorum 8in altında olmasını istiyoruz demisti.

28 yasinda hamile kaldım ben. 13.ayda hamile kaldım ama bende pcos da vardı yani sadece fsh sorunum yoktu maalesef.
Hayatımda olk defa baktırdım bu hormonlara belkıde hep aynı idi bilmiyorum ama benim 8 yaşında çocuğum var 34 yaşındayım zaten . Sporcuyum ama hareketsiz değilim beden eğitimi öğretmenutım ayrıca aktif ye çalışıyorum sana eserı bu degerlerı oğrendım rehlımde bu ay degısıklık oldu üstüne görme veya yerleşme kanaması sandım aslında çocuk düşünmüyordum KPSS sınavım var çünkü 5- 6 aynasında düşünüyorum bu sebeple doktora gittim betam zaten 1.20 çıktı gebe degılım ama bu kanama azlığı benı korkuttu ve rengı sonuçlarımı yarın göstereceğim . Ama mesela yerleşme kanaması nittikten sonr amı çıkıyor gebelık acaba kan da onu da bilmiyorum kiyada bu kanan değişikliğin hormonal mi

Hayatımda olk defa baktırdım bu hormonlara belkıde hep aynı idi bilmiyorum ama benim 8 yaşında çocuğum var 34 yaşındayım zaten . Sporcuyum ama hareketsiz değilim beden eğitimi öğretmenutım ayrıca aktif ye çalışıyorum sana eserı bu degerlerı oğrendım rehlımde bu ay degısıklık oldu üstüne görme veya yerleşme kanaması sandım aslında çocuk düşünmüyordum KPSS sınavım var çünkü 5- 6 aynasında düşünüyorum bu sebeple doktora gittim betam zaten 1.20 çıktı gebe degılım ama bu kanama azlığı benı korkuttu ve rengı sonuçlarımı yarın göstereceğim . Ama mesela yerleşme kanaması nittikten sonr amı çıkıyor gebelık acaba kan da onu da bilmiyorum kiyada bu kanan değişikliğin hormonal mi
hormonal da olabilir. ben yerleşme kanaması yaşamdım o yüzden kanamadan sonra mı çıkar hcg hüç bilmiyorum. ben ilişkiden 16gün sonra test yapıp öğrenmistim gebeliği. kanamayı bilemiyorum ama. inşallah bir sağlık sorunu yoktur

İyi geceler hanımlar çok rica ediyorum lütfen yorumlar mısınız
Adet düzensizliğim var 1 senedir ve bu adetimin 3ncü günü hormon tahlili verdim en son durum bu daha doktora göstermedim fakat sizden gelecek yorumlara ihtiyacım var estradiol fsh Lh ne anlama geliyor ne durumdayım lütfen yorum yapın şimdiden çok teşekkür ederim
Tsh yüksek cnm

X