kızlar acil kilo vermem gerek yardımlarınıza ihtiyacım varrr

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
kızlar şuan 63.8 kilodayım hızlı bir şekilde kilo vermem gerekiyor abimin düğünü var 10 kg verip 53 e inmem gerekiyor. İsveç diyeti denedim bir ara ama dayanamadım 2 kg verebildim sadece sizin hızlı kilo verdiren işe yarayan uyguladığınız tarifler varsa bana önerir misiniz lütfen

Ben sadece tatliyi ve hamuru kestim.
Ve 1saat erik dali oynadim.haftada 1 e yakin kilo veriyordum.:KK6::KK6:simdi dogum yapti 1 kac ay sonra yine erik dali

Ben sadece tatliyi ve hamuru kestim.
Ve 1saat erik dali oynadim.haftada 1 e yakin kilo veriyordum.:KK6::KK6:simdi dogum yapti 1 kac ay sonra yine erik dali

Yaa hahaha bende oynuyorum göbek atıyorum evde ama giden bisey yokkk :KK43:( simdi pirinç yutarak zayıflama diye bir sey varmıs ona baslıyrum yarın

kızlar şuan 63.8 kilodayım hızlı bir şekilde kilo vermem gerekiyor abimin düğünü var 10 kg verip 53 e inmem gerekiyor. İsveç diyeti denedim bir ara ama dayanamadım 2 kg verebildim sadece sizin hızlı kilo verdiren işe yarayan uyguladığınız tarifler varsa bana önerir misiniz lütfen

Merhaba :)
Her gece yatmadan önce 4 yemek kaşığı yoğurt bir çay kaşığı pul biber ve yarım limon karıştırıp yatmadan yarım saat önce yersen sabah kalktığın da bile için nasıl ferah fark ediceksin muhteşem bi karışım ben denedim 6 hafta devam edersen 10 kiloya kadar veren insalar var sadece yemene dikkat et ve yatmadan yarım saat önce uygula fark ediceksin :)

Merhaba :)
Her gece yatmadan önce 4 yemek kaşığı yoğurt bir çay kaşığı pul biber ve yarım limon karıştırıp yatmadan yarım saat önce yersen sabah kalktığın da bile için nasıl ferah fark ediceksin muhteşem bi karışım ben denedim 6 hafta devam edersen 10 kiloya kadar veren insalar var sadece yemene dikkat et ve yatmadan yarım saat önce uygula fark ediceksin :)
Ramazanda nasıl yapabilirim ki

Boyum 165 di kilom 70 olmuştu 20 günde 5 kilo verdim hemde daha sonra hamile kalana dek almadım sabah mutlaka 45 Dk yürüyüş kahvaltıda yumurta domates salatalık aç karnına sabah bir limonlu suya 1 tatlı kaşığı chia tohumu atıp içtim ben bide çalışıyordum gün içindede ayakta durmaya özen gösterdim çok oturmadım otobüs durağına yürüdüm haftada birikim kez merdiven inip çıktım yorulana kadar öğlen salata çorba ayran sebze yemeği yedim mutlaka günde 500 milim tarçınlı su içtim tabi bunu pet şişeye koydum akşama kadar yavaş yavaş içtim bol su içtim ara öğünde ekşi yeşil elma yedim akşam ise çorba ve kinoa yada kara buğdaya iki kaşık yoğurt karıştırıp içtim Abur cubur kesinlikle yok günde 1 bardak yeşil çay içtim çalıştığım için kahveyi biraz çok içtim ve son olarak fırsat buldukça YouTube den leslie yaptım ve 20 günde 5 kilo elveda ve çok çok inceldim

Ben diyetisyene gidiyorum ama akşamları süt kürü yaptım gerçekten tartıldığımda eski rakamlara nazaran bayağı yağdan eksilme vardı . 15 gün uygulanıyor

1 su bardağı sütü cezveye alıyoruz 1 er silme çay kaşığı zencefil zerdeçal tarçın ilave ediyoruz ve cay kaşığı ucu karabiber ekleyip içilecek sıcaklığa gelince Ocak’tan alıp içiyoruz akşam saat 9 gibi ara öğün olarak tüketiyoruz . Ben faydasını gördüm metabolizmam da yavaş çalışıyor haftada 1,800 yağdan vermiştim bu kürü uyguladığım zaman . 15 gün yaptıktan sonra ara veriyoruz 15 gün kadar bağışıklık yapmasın diye onun dışında zararı yok

X