İsveç diyeti yapan var mı?

canım gunaydın
bende başlayamadım zaten bugun başladım
spor + isveç diyeti kesinlikle cok zor bayılıp kalırız valla :KK70:
bugün gerçek anlamda ilk günüm 13 gün dişimi sıkabileceğimi düşünüyorum
en azından temmuza kilosuz girmek istiyorum
her gün yediklerimizi burda paylaşalım
1.gün sabah :1 fincan 1 kesme şekerli kahve
Gunaydin canim.yapabilirsin eminim bikac gun sonra alisiyosun cok aciktiginda begenmedigin bi halini dusun ben oule yspiuorum istahim kesiliyo bi anda😂sabah tartildim 3.gunum 300gr gitmis sadece ben daha cok bekliuodum o yuzden biraz modum dusuk ama sanirim.hurma diyetinden ciktigim icin yavas gidiyo😏bende bir kesmecsekerlinkahvemi iciyorum su an.

Gunaydin canim.yapabilirsin eminim bikac gun sonra alisiyosun cok aciktiginda begenmedigin bi halini dusun ben oule yspiuorum istahim kesiliyo bi anda😂sabah tartildim 3.gunum 300gr gitmis sadece ben daha cok bekliuodum o yuzden biraz modum dusuk ama sanirim.hurma diyetinden ciktigim icin yavas gidiyo😏bende bir kesmecsekerlinkahvemi iciyorum su an.
hurma diyeti etkilimi canim kac kilo verdin

isveç diyeti nedir benimde kilo vermem lazım ama hangi diyeti yapsam bilemiyorum
Canim protein agirlikli bi diyet cok az kalori aliyosun gun icinde eger saglik sorunu yoksa kilo verebilecegin bi diyet.Yani yalan olmasin ben 4.gunumdeyim ama kac kilo verdim bilmiyorum tartim bozuldu cunku ama yorumlsri okudum baya memnun kalan var.kac kilo vrrmen gerek?

Merhaba hanımlar bizde eşimle Pazartesi günü başlamayı düşünüyoruz.siz kaçar kilo verdiniz hala devam mı 6. Günde bıraktınız mı

Merhaba hanımlar bizde eşimle Pazartesi günü başlamayı düşünüyoruz.siz kaçar kilo verdiniz hala devam mı 6. Günde bıraktınız mı
Slm canim benim bugun 6.gunum yarinki durumuma bakip devam edip etmeyecigimi karar vericem.ben tarti gazabina ugradigim icin bikmiyorum kac kilo verdigimi malesef o konuda yardimci olamicam,ama sanirim veriyosun dun eczanede tartildim 67geldim.bundan once de hurma diyeti yapmistim.Baslangic kilom sanirim 73civari hatta 74bile olabilir😏bu arada esinle beraber yapcaksan cok daha kolay olur.

Slm canim benim bugun 6.gunum yarinki durumuma bakip devam edip etmeyecigimi karar vericem.ben tarti gazabina ugradigim icin bikmiyorum kac kilo verdigimi malesef o konuda yardimci olamicam,ama sanirim veriyosun dun eczanede tartildim 67geldim.bundan once de hurma diyeti yapmistim.Baslangic kilom sanirim 73civari hatta 74bile olabilir😏bu arada esinle beraber yapcaksan cok daha kolay olur.
Yarın sabah başlıyoruz ıspanak yerine semiz otu yicez ama onu haşlamak gerekiyor mu

Merhaba kızlar benimde bugun 2.gunum size katilabilirmiyim.kacıncı gündesiniz
Merhaba bizimde ikinci günümüz
Dün sabah kahve
Öğlen 2 yumurta bir kase semiz otu bir domates
Akşam birer porsiyon külbastı (200 gr dan azdı) yedik 2şer litre en az su içtik
Başlangıç kilolarımız benim 92.5 eşimin 93.5
Bugünki kilolarımız Benim 91.2 eşimin kilosu aynı düşüş olmamış

Adet öncesi ve sonrası şişlik oluyor.
Bazen ödem yapıyor vücut bi anda 2 kg fazla çıkıyorum.
Kaka durumu da etken tabi. Pes etmeyin:)

Iyiye gidiyosunuz canim 13gun mu yapmayi dusunuyosunuz
Evet 13 yapacağım diyetisyenle normal diyete başlayacaktım ama önce biraz fazlalık atalım dedim ikizlerim var ikinci tüp bebeğim ilaçlar hormonlar yüzünden 90 ları gördüm biraz azaltayım öyle normal diyete başlarım bana da motivasyon olmuş olur bu giden kilolar hiç zorlanmıyorum acıkmıyorum bile bugün bir kahve içtim ama kahvaltıdan sonra kaçamak .

X