Kızlar 2,3 gün adet gecikmesiyle yaptığı kaseti testi negatif olan var mı ?

İnşAllah vardır kuzum şu mübarek günde güzel haberi verirsin inşallah bize 🙏🏻🙏🏻
yok valla canım akşam eşim kahve istedi bende nescafe yaptım ,içerken midem bulandı biraz şüphelendim gittim hemen yaptım en fazla yarım saat sonra falandı:)
Iki cızgıde cok koyumu cıktı ovulasyonda yoksa gebelık testıyle mı yapınca ogrendın canım

Ben 6 ya da 7 şubatta adet olmalydım 7 de olcam desem bile bugun ayın 10 u 3 gün gecıkmıs oluyor her turlu normalde adetım cokk duzenlı gecen ayda denedık ama ovulasyon kullanmamıstım akışına bırakmıstık.Yanı gebe olma olasılıgım net degıldı ama kafama cok takmıstım ve ılke gecen ay 5 gun gecıktı adet olsum sımdı yumurtlamay felan hepsını degerlendırdıgımızden olma olasılıgıda var ama ya olmadıysa gecen ay kı gıbı stresten gecıktıyse dıyede dusunuyorum yanı arafta kaldım işte 12 gibi gıdıcem kan verıcem 2 de cıkar sonuc her sey bellı olur
ver canım varsa az da olsa çıkar,haber ver Allah gönlüne göre versin

Evet kan ver çıkar
Kan verdım canım 2 saate cıkıcak her sey bellı olcak en azından bakalım var mı yok mu.eger cıkmazsa önümüzdeki çarşambada aıle hekımı gel demıstı adet olmasam bu defa orda verırım tam 10 gun gecıkmış olcagım ıcın her turlu bellı olur.Ama varsa bugunde bır seyler cıkar dıye tahmın edıyorum cok heyecanlıyımm

X