KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

Ayy ne güzel haber bu gecen ay konuşmuştuk sizinle çok sevindim saglikli gelsin inşallah

Belirtilerimizz çok benzerr ay maşallah maşallah predictor zaten en iyi marka diye biliyorum. 5yasınds Bir kızım var bende predictor earlyde 9 gün kala ogrenmıstım kızımı . Akıntım yogun bembeyaz krem gibi gelıyor epeydır. Bu sabah 36.9 la uyandım umarım düşmez. Tekrar tekrar gözünüz aydın sağlıkla kucagınıxza alın inşallah amin

amin inşallah çok sağ olun. insallah siz de güzel haberi alırsınız

aslı tatlım bi şey sorcam , şunu merak ediyorum hani 2 kere değerlendirdik dedin ya, hangi günlerdi ? yani adetinden kaç gün öncesini değerlendirmiş oldun ?

Ay yemin ederim Ağlayarak okudum Rabbim sağ salim kavuşmak nasip etsin inşallah bizlerede bu duyguyu yaşatsın çok mutlu olursun inşallah Rabbim dek düz versin hepimize

aslı tatlım bi şey sorcam , şunu merak ediyorum hani 2 kere değerlendirdik dedin ya, hangi günlerdi ? yani adetinden kaç gün öncesini değerlendirmiş oldun ?
ben gecen ay reglim bitiminden 1 gün sonrasını ve 6 gün sonrasını değerlendirdim sadece. yani 28 günde bir regl olduğum için regl günümden 27 ve 22 gün öncesini değerlendirdim

Hayırlı olsun Lady Guinevere sağlıkla kavuşun.
Ben de senelerdir o heyecanı yaşamak isteyen biriyim forumda bazı arkadaşlar biliyor. Uzun zamandır hiç takip yapmıyorum ama bu ay enteresan şeyler oluyor vücudumda.
Hani okuduğum belirtiyi psikolojik olarak yaşamak değil aklımda hiç yokken olan şeyler. Dilerim ben de,isteyen herkes de o sevinci yaşar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…