KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

Aaaa olmadı ama bariz pozitif teste “acaba bu pozitif mi” diye sorman lazımdı adettendir şaka şaka

Totem yapmıştım hatırlıyor musun sen hamile kalırsan bende kalırım diye inşallah totemim tutar canım benim sağlıcakla ilerler, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah dualarım seninle

inşallah çok teşekkür ederim

Lady Guinevere merhaba geçen ay ilaç kullanırken yazdıklarını okumuştum seni ordan hatırlıyorum. Güzel haberi almana çok sevindim Allahım sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin sen sıranı savdın inşallah bizde senin gibi bu güzel haberi alırız kan verdin mi değerin kaç çıktı

çok teşekkür ederim. inşallah siz de en yakın zamanda güzel haberler alırsınız
kan vermedim henüz zaten aksam yaptım testi yarın sabah gidip kan vereceğim inşallah

çok teşekkür ederim. inşallah siz de en yakın zamanda güzel haberler alırsınız
kan vermedim henüz zaten aksam yaptım testi yarın sabah gidip kan vereceğim inşallah
Çok sağolun inşallah değerin çok çok güzel çıkar merakla yarınki sonucunu bekliyor olacağım

Kuzummmmm sana yemin ederim ne kadar inanırsın bilmiyorum burda konuştugum tanımadığım halde sevdiğim insanlardan birisin . Dün aklıma foruma girince sen geldin . Uzun zamandır yorumlarına denk gelmiyorum . Dedim nerde bu kız kaybolmuş aklımın ucundan neden bilmiyorum ama hamile diye aramıza gelip post atar diye geliyomuş diye düşündüm ve sevindim sana yemin ederim inşAllah inanıyorsundur inşAllah sağlıklı bir gebelik geçirirsin . Sen çok güzel bir anne olacaksın ben inanıyorum tüm kalbimle , saglıklı olun sağlıkla kavuşun

ya güzel kalbine kurban olurum senin inanırım tabii ki neden inanmayayım. Allah razı olsun valla duaların için, o kadar değerli ki

Ayy canım çok sevindim. Senin adına rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin

valla olabilir benim arkadasimda da kızı annemin bebeği var diyio duruyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…