KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

amin inşallah hep dua edelim valla birbirimize. ben burda o kadar dua aldim ki onların sayesinde olduğuna inanıyorum artık

Gözün aydın
Alllah hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

amin inşallah hep dua edelim valla birbirimize. ben burda o kadar dua aldim ki onların sayesinde olduğuna inanıyorum artık
Evet.Bana çok zor şeyler yaşattılar en yakınlarımdan görmediğim desteği burdaki kadınlardan gördüm asla unutmam.
Dilerim hepimizin gönlünden geçen olur.

Yaa çok sevindim ben seni hep görüyordum çok istediğini de biliyorum rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah. Biz ne kadar istesekte en ummadığımız anda buluyor bizi. Bence bu ay kafana takmaman sayesinde olmuş. Ah bi becerebilsek şunu coğumuzun sıkıntısı kalmıycak. Sımsıkı tutunsun inşallah sana

inşallah çok sağ ol iyi dileklerin için. Allahım nasip etsin inşallah

ben gecen ay reglim bitiminden 1 gün sonrasını ve 6 gün sonrasını değerlendirdim sadece. yani 28 günde bir regl olduğum için regl günümden 27 ve 22 gün öncesini değerlendirdim
Hayırlı olsun çok sevindim sizi görüyordum sağlıkla ilerlesin inşallah Ama 28 gunde 1 regl oluyorsanız ve reglin 8. Ve 17. Gününü degerlendirdiyseniz yeni reglden 20 ve 11 gün öncesini değerlendirmiş olmuşsunuz yanlışlık olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…