KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.610
6.430
Kızlaar, hamileyiiimm.. şaka gibi. kaç aydır burda sizle, benimle aynı yoldan yürüyenlerle dertleştik, birbirimize bilgiler verdik, destek verdik, iyi geldik. o yüzden şimdi bu güzel haberi alınca sizinle paylaşmayı kendime borç bildim valla. Şu an o kadar mutlu, o kadar heyecanlıyım ki ne diyeceğimi, nerden başlayacağımı bile bilemiyorum.

geçen ay femara+çatlatma iğnesinden sonra biraz psikolojik olarak zorlandığım için bi kaç ay ara vermeye karar vermiştik esimle.
bu ay da esimin işi dolayısıyla sadece reglimin 8.günü ve 17.günü sanırım ilişki oldu. hiç ümidimiz yoktu zaten birbirimizle ilgilenip biraz güçlenmek istiyorduk. bebek fikrini tamamen rafa kaldırmıştık. ovulasyon testi vs hiçbir sey kullanmadım. bildiğiniz eşimle kaliteli zaman gecirmeye odaklanmıştım sadece.

3 gün önce ara sıra gelen ama şiddetli olan regl sancılarım başladı. önceki ay kullandığım ilaçlar sebebiyle erken regl olucam herhalde diye düsündüm. ama bugün, yani reglime 4 gün kala göğüs uçlarımda ağrı başladı. normalde reglden önce göğüs içim ağrırdı ve sertleşirdi ama bu ay sadece uçları sanki yara varmış gibi ağırmaya başladı. beni ilk şüpheye düsüren bu oldu sanırım. sonra aksama doğru baş ağrım da başladı ama zaten migrenim olduğu için onu da umursamadım

ama evde de test vardı. nasıl olsa çıkmayacak diye düsünerek test yapmaya karar verdim. ve baş ağrım için de ağrı kesici almayı düsünüyordum en azından negatifi görüp vicdan yapmadan içerim ilacı diye düsündüm. test daha idrarın içerisinde beklerken ikinci çizgi çıktı elim ayağım titredi, bayılıcam sandım. yanlış görüyorum falan diyorum sürekli kendi kendime. o kadar uzak geliyordu ki bana o ikinci çizgiyi görmek.. ama gördümm. önce esime ve en yakın arkadasima sonra da size haber vermek geldi içimden hemen. çünkü aylardır bana destek oldu burda çoğunuz, umutsuzluğa kapıldığımda bana güç verdi, kimisinin hikayesi umut oldu.

şu an her sey için çok erken biliyorum. daha uzun bir yol var ve gebeliği öğrenmek daha ilk adım. umarım sağlıkla ilerler her sey. yarın sabah esimle gidip kan vereceğim. sanırım biraz da dualarınıza ihtiyacım var. dua edin 1 yıldır beklediğim mucizem bana sağlıkla gelsin. dua edin bu yolculuğu tamamlayabileyim. dua edin artık anne olabileyim. ağlayarak yazıyorum bunları. o kadar farklı bir duygu ki bu. bu anı hayallerimde belki binlerce kez kurdum ama hiçbiri yanından gecemezmiş. ayyy çok heyecanlıyımmmmm. SİZİ ÇOOOK SEVİYORUMMMMMMM

Eklentiler

• IMG_2113.jpeg
    192,4 KB · Görüntüleme: 315
Ayy çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin inşallah

Hayırlısı olsun cnm inşallah sağlıkla kucağına alırsın bize de dua et cnm. Hamilelerin duası kabul olur derler. Bende bugün 2. Aşılamam oldu

Öncelikle tebrik ederim umarım sorunsuz geçer her şey

Benim de üç gündür göğüs uçlarım çok acıyor dokunamıyorum baş dönmesi ve sancım var. Ama hamilelik planlamadım hiç. Hamilelik olabilir mi acaba napsam bilemedim.
Başka ne gibi belirtilerin vardı?

Hayırlısı olsun cnm inşallah sağlıkla kucağına alırsın bize de dua et cnm. Hamilelerin duası kabul olur derler. Bende bugün 2. Aşılamam oldu
inan ki isteyen herkes için dua etmediğim tek bir gecem olmadı. o kadar zor bir süreç ki kaç ay artık dayanamayacağım, pes ediyorum diyip yine her ay ümitlenip yola koyuldum. Ama artık gönül rahatlığıyla diyebiliyorum ki Allah nasip etmeyeceği şeyin gercekten hayalini kurdurmuyor. umarım sağlıkla, güzellikle benim bugün yaşadığım heyecanı yaşar ve en sağlıklı şekilde kuzunuza kavuşursunuz.. kavusuruz inşallah

askim valla regl sancılarım 7 gün önce başladı. normalde regl ile beraber başlardı. ce sürekli yoktu sancı, gelip gidiyordu. onun haricinde yine 4 gün önce kahkaha atarken, oturup kalkarken sağ tarafıma ağrı giriyordu hatta esim apantisitten süphelendi. bugün de yani reglime 4 gün kala göğüs ucu ağrım başladı. onun dışında şu an hafif mide bulantım car ama başım ağrıdığı zamanlar genelde midem bulanır. gebelikten mi migrenden mi bulanıyor bilemiyorum o yüzden.

tebrik ederim canım benim. Geçen ay ben de femara kullanmıştım olmamıştı. Yazmıştım hatta sana hatırladın mı? Ben de bugün hamile olduğumu öğrendim Dilerim sağlıcakla artar ikimizin de
yaaa sen şaka yapıyorsuuunnnn ay ne güzel bi gün buuu inşallah her sey güzel ilerleeer. artık aynı gün de doğururuz bakarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…