KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

Hayırlı olsun Lady Guinevere Lady Guinevere sağlıkla kavuşun.
Ben de senelerdir o heyecanı yaşamak isteyen biriyim forumda bazı arkadaşlar biliyor. Uzun zamandır hiç takip yapmıyorum ama bu ay enteresan şeyler oluyor vücudumda.
Hani okuduğum belirtiyi psikolojik olarak yaşamak değil aklımda hiç yokken olan şeyler. Dilerim ben de,isteyen herkes de o sevinci yaşar.💛
amin inşallah 🧡🧡 hep dua edelim valla birbirimize. ben burda o kadar dua aldim ki onların sayesinde olduğuna inanıyorum artık 🥲

Kızlaar, hamileyiiimm.. şaka gibi. kaç aydır burda sizle, benimle aynı yoldan yürüyenlerle dertleştik, birbirimize bilgiler verdik, destek verdik, iyi geldik. o yüzden şimdi bu güzel haberi alınca sizinle paylaşmayı kendime borç bildim valla. Şu an o kadar mutlu, o kadar heyecanlıyım ki ne diyeceğimi, nerden başlayacağımı bile bilemiyorum.

geçen ay femara+çatlatma iğnesinden sonra biraz psikolojik olarak zorlandığım için bi kaç ay ara vermeye karar vermiştik esimle.
bu ay da esimin işi dolayısıyla sadece reglimin 8.günü ve 17.günü sanırım ilişki oldu. hiç ümidimiz yoktu zaten birbirimizle ilgilenip biraz güçlenmek istiyorduk. bebek fikrini tamamen rafa kaldırmıştık. ovulasyon testi vs hiçbir sey kullanmadım. bildiğiniz eşimle kaliteli zaman gecirmeye odaklanmıştım sadece.

3 gün önce ara sıra gelen ama şiddetli olan regl sancılarım başladı. önceki ay kullandığım ilaçlar sebebiyle erken regl olucam herhalde diye düsündüm. ama bugün, yani reglime 4 gün kala göğüs uçlarımda ağrı başladı. normalde reglden önce göğüs içim ağrırdı ve sertleşirdi ama bu ay sadece uçları sanki yara varmış gibi ağırmaya başladı. beni ilk şüpheye düsüren bu oldu sanırım. sonra aksama doğru baş ağrım da başladı ama zaten migrenim olduğu için onu da umursamadım 😂

ama evde de test vardı. nasıl olsa çıkmayacak diye düsünerek test yapmaya karar verdim. ve baş ağrım için de ağrı kesici almayı düsünüyordum en azından negatifi görüp vicdan yapmadan içerim ilacı diye düsündüm. test daha idrarın içerisinde beklerken ikinci çizgi çıktı 😂😂 elim ayağım titredi, bayılıcam sandım. yanlış görüyorum falan diyorum sürekli kendi kendime. o kadar uzak geliyordu ki bana o ikinci çizgiyi görmek.. ama gördümm. önce esime ve en yakın arkadasima sonra da size haber vermek geldi içimden hemen. çünkü aylardır bana destek oldu burda çoğunuz, umutsuzluğa kapıldığımda bana güç verdi, kimisinin hikayesi umut oldu.

şu an her sey için çok erken biliyorum. daha uzun bir yol var ve gebeliği öğrenmek daha ilk adım. umarım sağlıkla ilerler her sey. yarın sabah esimle gidip kan vereceğim. sanırım biraz da dualarınıza ihtiyacım var. dua edin 1 yıldır beklediğim mucizem bana sağlıkla gelsin. dua edin bu yolculuğu tamamlayabileyim. dua edin artık anne olabileyim. ağlayarak yazıyorum bunları. o kadar farklı bir duygu ki bu. bu anı hayallerimde belki binlerce kez kurdum ama hiçbiri yanından gecemezmiş. ayyy çok heyecanlıyımmmmm. SİZİ ÇOOOK SEVİYORUMMMMMMM🧡🧡
Gözün aydın 🥰
Alllah hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲

amin inşallah 🧡🧡 hep dua edelim valla birbirimize. ben burda o kadar dua aldim ki onların sayesinde olduğuna inanıyorum artık 🥲
Evet.Bana çok zor şeyler yaşattılar en yakınlarımdan görmediğim desteği burdaki kadınlardan gördüm asla unutmam.
Dilerim hepimizin gönlünden geçen olur. 🙏

Yaa çok sevindim ben seni hep görüyordum çok istediğini de biliyorum rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah. Biz ne kadar istesekte en ummadığımız anda buluyor bizi. Bence bu ay kafana takmaman sayesinde olmuş. Ah bi becerebilsek şunu coğumuzun sıkıntısı kalmıycak. Sımsıkı tutunsun inşallah sana 🙏🏻

Yaa çok sevindim ben seni hep görüyordum çok istediğini de biliyorum rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah. Biz ne kadar istesekte en ummadığımız anda buluyor bizi. Bence bu ay kafana takmaman sayesinde olmuş. Ah bi becerebilsek şunu coğumuzun sıkıntısı kalmıycak. Sımsıkı tutunsun inşallah sana 🙏🏻
inşallah 🥰🥰 çok sağ ol iyi dileklerin için. Allahım nasip etsin inşallah 🥰

ben gecen ay reglim bitiminden 1 gün sonrasını ve 6 gün sonrasını değerlendirdim sadece. yani 28 günde bir regl olduğum için regl günümden 27 ve 22 gün öncesini değerlendirdim 😂
Hayırlı olsun çok sevindim sizi görüyordum sağlıkla ilerlesin inşallah🥰 Ama 28 gunde 1 regl oluyorsanız ve reglin 8. Ve 17. Gününü degerlendirdiyseniz yeni reglden 20 ve 11 gün öncesini değerlendirmiş olmuşsunuz yanlışlık olmasın😁

Eklentiler

• IMG_2121.jpeg
    IMG_2121.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 205
X