kızımıza hangi isim

kızımıza sizce hangi isim

• Ankete Katılan
    56
  • Anket Kapalı .
Doğuma çok var daha bence acele etmeyin. İz çok kısa ve anlaşılması zor, mira bu ara çok var ve hira miray gibi isimlerle çok karışıyor buna rağmen güzel, lavinay çok uzun arkadaşları ve çoğu insan lavin diye seslenecek büyük ihtimalle buna hazırlıklı olun, eylül ve masal güzel ve alışılmış isimler çevrenizde çok yoksa düşünebilirsiniz. Ben bütün seçenekleriniz hakkındayorum yaptım asıl karar sizin, sağlıkla gelsin inşallah

Eylül ve mira güzel bence.
Masalı nedense çocukken sadece yakıştırabiliyorum bi insana. 20li yaşlarında Masal Abla veya daha ilersinde Masal teyze falan tuhaf geliyo 😕🙄
aslında iki isimdi eylül elif e karar vermiştik ama ben 2 isim istemedim. Eşim elif diye diretti baya ben de o kadar diretince hayır dedim :)
iz olsun diyor şimdi. Bu dünyaya bi iz bırakalım diyor :) ayak izini dövme yapmak istiyor ama tam karar vermiş değiliz . Eşim her gün farklı isimle geliyor :)

Doğuma çok var daha bence acele etmeyin. İz çok kısa ve anlaşılması zor, mira bu ara çok var ve hira miray gibi isimlerle çok karışıyor buna rağmen güzel, lavinay çok uzun arkadaşları ve çoğu insan lavin diye seslenecek büyük ihtimalle buna hazırlıklı olun, eylül ve masal güzel ve alışılmış isimler çevrenizde çok yoksa düşünebilirsiniz. Ben bütün seçenekleriniz hakkındayorum yaptım asıl karar sizin, sağlıkla gelsin inşallah
çok teşekkür ederim ismini kısaltmalarını istemem atabi. Eylül ve masal çevremde hiç yok

aslında iki isimdi eylül elif e karar vermiştik ama ben 2 isim istemedim. Eşim elif diye diretti baya ben de o kadar diretince hayır dedim :)
iz olsun diyor şimdi. Bu dünyaya bi iz bırakalım diyor :) ayak izini dövme yapmak istiyor ama tam karar vermiş değiliz . Eşim her gün farklı isimle geliyor :)
En iyisi sona doğru kura çekin 😬🙃
İsmiyle yaşasın inşallah sağlıcakla gelsin 🤗

aslında 3 isme indirip kağıda yazıp çekelim dedim ama ismini de şansa bırakmak istemiyorum :)
ne kadar zormuş yahu
Bebek konusunda bana da en zor gelen şey isim koymaktı. Biz beğeniyoruz onlar ömür boyu taşıyor. Biz o yüzden ikişer isim koyduk istediklerini kullansınlar diye.

aslında 3 isme indirip kağıda yazıp çekelim dedim ama ismini de şansa bırakmak istemiyorum :)
ne kadar zormuş yahu
Ömür boyu kullAcakları bişey bizde ömür boyu o koyduğumuzla hitap edicez. Çocuğum en çok duyduğu kelime olucak. Çok haklısınız karar verememekte 😬
Daha var doğuma bu sürecte iyice düşünürsünüz 😍🤗

X