Kızımın bereleri:)))

gasye

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
164
1
43
Arkadaşlar kızıma ördüğüm bereler delikafadulden farklı modeller varda görmek isteriiim:sırnaşık şey
[

eylülümün beresi ve eteğiii

elıne sağlık ,,hepsı bırbırınden cici..gule gule gıysın kzın inş.

kıslar ben örgüden hiiç anlamamm:)) bunlar benim ilk denemeleriim eeee sürekli evde olunca oyalanacak bireyler arıyorum:))

anlamamış halin buysa anlamısını düşünemiyorum

anam anam yerim ben o bereleriiii,kiz ne guzel onlar oyleeee:hooray::hooray:,o dunyalar guzeli bebisinede ne kiyse yakisir annesiii, cok tatli massallahAllahim ayirmasin:Saruboceq:

çok güzeller
etek lastikten sonra arttırılmışmı yada nasıl oluyo?

Ellerinize sağlık ççook cici olmuşlar RABBİM hayırlı günlerde kullanmasını nasip etsin anneciğisi:asigim:
SAĞOLSUN bizim anneannemiz de bir sürü atkı bere hırka yelek örmüştü melegımıze..Benım ıcın hazırlardan cok daha kıymetlı onlar hatta annemı ozledıkce opup kokluyorum hepsınıa.s.
HALI hazırda bır bere modelı gostereyım,dun cekmıstık fotografını dısarı cıkarken..
Modelı pek bellı olmuy,r ama soyle dıyım etrafında renklı renklı ponponlar var coook sırın ayrıca basıt sanırım orguyle pek alakam yoktur da soylemesı ayıpkaydirigubbakcemile3
Eger ıstersenız yelek ve hırkalarından da bırkac ornek gosterebılırım zaten hepsını yanımıza getırmedık cogu Turkıyede yanımda az var hep hazır alıyoruz ..Ben de ogrensem tam super olacakŞenizŞeniz

Hepside cok sirin olmus bu beyaz kirmizi gulu olan sapkadan ormek istiyorum canim sen bi acikla ben orgu ormesini biliyorum

anam anam yerim ben o bereleriiii,kiz ne guzel onlar oyleeee:hooray::hooray:,o dunyalar guzeli bebisinede ne kiyse yakisir annesiii, cok tatli massallahAllahim ayirmasin:Saruboceq:
çok teşekkürederiiizkaydirigubbakcemile5

çok güzeller
etek lastikten sonra arttırılmışmı yada nasıl oluyo?
ebrarcım etek lastikten sonra tığla önce artırmadan örüyorsun.3 zincirle başladım eteğin sonsıraları 7 zincire kadar çıktı...

sen elindeki modelleri gösterirsen süper olur meraklısı çoksositosositoayrıca dileklerin için çok teşekkürederimdelikafaduldendelikafadulden

Hepside cok sirin olmus bu beyaz kirmizi gulu olan sapkadan ormek istiyorum canim sen bi acikla ben orgu ormesini biliyorum
Canım sana kısaca açıklayayım ama örgü terimlerini pek bilmiyorum dilim döndüğünce artıkllaelaelaelaelae kızının başına göre başla ipin kalınlığına göre ben 75 telden başladım...5 sıra lastik ör yani 1düz 1ters olarak daha sonra ben saşç örgüsü yaptım ama sen düz örebilirsin 1 karış düz ör daha sonra büzmek için iki ilmekte bir delik yapmak lazım onun içinde aynı anda bir kesiyoruz 1 artırıyoruz diğer sıraya geldiğimizde buraların göz göz olduğunu görürsün ..bu deliklerin üzerine 4 parmak daha ör ve bitir ilmek azaltmadan düz keseceksin. bereyi büzmek için ise yaptığımız deliklerden ip geçir ve büz bağla..berenin uçlarını ise tığla ördüm buraya istediğin modeli yapabilirsin..ÇOK SAÇMA BİR ANLATIM OLDU:roflol:a.sa.s

Hayir canim sacma olmadi gercekten anladim zaten bakinca anladim o yukardaki buzme yerinde yapilacak olan kesmeyi felan hep yaparim sadece ucundai kirmizi yi nasil yaptigini merak etmistim onuda tigla yapimissin firfir olmus tesekkur ettim orunce koyarim resmini

len gasyeeeeeee attın mı len havanı pis karı.kıskandım heeeeeeeeee

ellerine kollarına sağlık.iyi günlerfde giysin kızın inşallah.öptüm canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…