Kızımın 6 yasinda geçirdiği kaza

Plastik cerrahi olanakları çok gelişti eminim ki yapılabilecek bir şey vardır. İz tamamen yok edilmese de aşırı dikkat çekici görüntü biraz daha yumuşatılabilir. Bir doktora danışın kesinlikle, yol göstereceklerdir. Bu arada kızınızda travma olmuş olabilir bence bir pedagogla da görüştürün.

Prof. Dr. Ömer Özkan, Akdeniz Üniversitesinde birçok vakaya imza atmış kişi, hastanede eşiyle beraber çalışıyorlar.
Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Ömer Özkan.

Okurken diken diken oldun, cok gecmis olsun.. kucuklugunda koltugun arkasindan yere dusen bi komsu oglu vardi ona ust bacaktan alip doku koydular..iz kaldi kolunun arkasinda.. Allah beterinden saklasin kolda iz evet guzel durmayabilir ama cok daha agur sonuclari olabilirdi. Plastik cerrahiye goturun bence hatta bi kac taneye degisiklik olmaz derlerse ona izini sevmeyi ogretin derim. Eger cok bunaliyorsa psikolog care olabilir bence

Ayyy siz anlatırken bile içim gitti, çok çok geçmiş olsun, çok travmatik bir olay olmuş. Ben de detaylı tıbbi geçmişiyle birlikte üniversite hastanelerinin plastik cerrahi bölümüne başvurmanızı tavsiye edeceğim. Bir tanıdığımız fabrikada iş kazası geçirdi, boynunun büyük kısmı yandı ve çukur oldu. Vücudunda da böyle izler oluştu baya ağır. Deri nakli ile düzelttiler, şimdi dikkatli bakmak lazım görebilmek için. Tabi birden fazla ameliyat geçirdi ve baya yattı hastanede ama o kazadan sağ çıkması mucizeydi. Kocaeli Üniversitesi'nde yapıldı diye biliyorum ameliyatlar. Üniversite hastanelerinden sonuç alacağınızı düşünüyorum. Çok geçmiş olsun

Pedagog yardimi aldirdim o dönem suanlik bi skntisi yok sorduklarindada kaza gecirdim diyor annem oraya yaprak dövmesi yaptircak gecicek izler diyor. Dövme yapan resim ogretmeni vardi yeğenimin calistigi yerde kızımin kolunu görünce ben sana yaprak yaparim büyüdüğünde koluna izler kaybolur üzülme demisti suan herkese onu söylüyor soranlara

Cok gecmis olsun ALLAHIM Şafi ismiyle sifa versin İNSAALLAH ALLAH daha beterinden korusun tüm cocuklarimizi kardeşimin cocugu da 2 yaşındayken elinde bardakla yere düşmüş burnu agzi yirtilmisti yarik gibi dikiş attılar kardesim de cok araştırdı kalan iz nasil sildirilir diye doktor 18 yaşından önce estetik yönünden işlem yapmadıklarını solemis

Yaa kıyamam ben ona çok geçmiş olsun kuzum anneminde bacağı kırılmıştı hem kaval kemiği çapraz hemde arkadaki ince kemik kırılmıştı ilk başta platin takılmıştı dikişin olduğu yerde epey çukurluk olmuştu ama kırıldığında değilde ameliyattan sonra olan bişeydi o çukurluk hemde enfeksiyon vardı platinde yaramadı sonra tekrar ameliyat olup platini çıkarttılar eve bi kadın geldi bi makineyle o kısma vakumlama gibi bişey yapıyodu ayy ama adını hatırlamadım şuan da hastane nin ondan sonra bi tık daha düzelmişti anneme bi sorayim bugün haber ederim sana hastaneyi falan kuzum

Yaaa küçüğüm benim ne kadar akıllı maşallah Çok güzel bir hayatı olsun.

Kesinlikle katılıyorum size. Rabbim beterinden korusun. Tanimadigi insanlar sorunca biraz değişik oluyor ama genel anlamda psikolojisini suanlik cok etkilemiyor neşeli pozitif bi cocuk resim ogretmeni sana yaprak dövmesi yapicam ileride büyüyünce dedi ve herkesede bu sekilde diyor gececek o diyor

size bir estetik cerrah önereceğim ismi mutaf kendisi aslında antepli uzun süreler antepde büyük başarılara imza attı dünya çapında bilinen doktor hakkında biraz araştırma yaparsanız görürsünüz, herkes onu zamanında söylediği ayşa isimli şarkıdan hatırlar ama aslında hastanın kendi derisinden yüz nakli yapan kazada komple özel bölgesini kaybeden hastaya birebir aynısını hücrelerden ve deri parçalarından yeniden yapan doğuştan hiç sinir dokusu olmadan kolsuz doğan çocuğa kol yapan adam

şuan muğlada olduğunu biliyorum sizin yerinizde olsam onun bulunduğu şehire gidip muayene olur yardımcı olmasını isterdim özellikle bu tarz durumlara özel hassasiyeti var kendisinin elinden gelen tüm yardımı yapacağına eminim en kötü ihtimal kendisi bir isim verir şu kişiyle görüşün diye

şimdi araştırdım mesajımı göndermeden mutaf diye diye adamın adını unutmuşuz mehmet mutaf ve net bilgi şuan muğladaymış türkiyede herkese yardım edebilmek için belirli aralıklarla şehir değiştiriyor .

cok gecmis olsun. prof.dr.suhan ayhan bu konuda yardimci olabilir diye dusunuyorum. kendisi hem gazi universitesi hastanesinde calisiyor hem de ayrica muayenehanesi var yanilmiyorsam bestepe tarafinda. benzer bir surecten gectik, mikrocerrahi deri nakli ile bize yardimci oldu. eger hayati bir tehlike arz etmiyorsa cok operasyon taraftari degil kendisi genel olarak ama hastanin durumuna gore en dogru karari veriyor magdur etmeyecegini dusunuyorum.

Yani bende oyle duyum aldim gittigimiz doktordan aslinda kimisi bekle gecer izler kaybolur buyudukce dedi ama bir sürü bilgi sahibi arkadas var burda en azindan dedim bi görüş alayim kizimida tekrardan bi muayne ettireyim istedim. Kardesinizin miniginede gecmis olsun Rabbim sifa versin. Sizde saglikla kucaginiza alin

Cok gecmiş olsun evladınıza Rabb'im şafi ismiyle sifa versin

cok gecmis olsun doktor bilgim yok ama bir yakinim benzer bir yaralanmada ankarada tedavi olmustu bence turkiyede cok iyi doktorlar ve hastaneler mevcut bu konuda gerekli yerlere ulasabilirseniz estetik olarak duzelebilecegini dusunuyorum yakinima bacagindan parca alip koluna yama yapilmisti once sonra estetik ama 20 sene olmustur isim veremiyorum o sebeple

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…