Kızımın 6 yasinda geçirdiği kaza

Çok geçmiş olsun. Ve rabnim beterinden korusun. Plastik cerrahi bunu, büyük ölçüde belli belirsiz hale gelecek şekilde düzeltebilirler ki zaten büyüdükçe de izler azalacaktır. Kızınızın üzülmemesi için de bu durumu acaba tersine çevirmek adına, bu olayın aslında bir kazadan nasıl, güçlü bir şekilde çıktığının göstergesi olarak konuşmak faydalı olabili mi acaba diye düşündüm ama bir uzman çok daha faydalı önerilerde bulunabilir. Bir arkadaşımın, oğlu küçük yaşta bir gözünü kaybetmiş gözü tamamen almaları gerekmişti psikolojik destek almışlardı. Çok çok gçemiş olsun şifalar diliyorum

Ya cok teşekkür ederim hani böyle zorlu vakalari goruyolarsa bizim ki basitmi kalir acaba bakmazmi diye tereddüt ettim Not aliyorum hemen

Acınızı içimde hissettim çok geçmiş olsun.

Cok sagolun teşekkür ederim

bir de bahsettiginiz atli karinca seyyar tekerlekli gezdirlen parklarda gordugumuz atli karinca mi yoksa lunaparklardaki atli karinca mi anlayamadim tam olarak

Ya cok teşekkür ederim hani böyle zorlu vakalari goruyolarsa bizim ki basitmi kalir acaba bakmazmi diye tereddüt ettim Not aliyorum hemen
asla öyle düşünmeyin alanında en iyisi emin olun çok faydalanıp memnun kalacaksınız dediğim gibi kendisinin yardımı dokunmasa x kişiye gidin diye çok doğru yönlendirme yapacaktır şu hayatda kimse için kefil olamam ama dr.mutaf için olurum yaptığı işlere bakın göreceksiniz yüzü olmayana nakilsiz yüz yapabilen bir adam avrupadan çağırıyorlar eğitimler veriyor randevu bulabilirseniz çok faydası olacaktır

Çok geçmiş olsun.

Öncelikle geçmiş olsun, çok şükür ki kurtulmuş o kazadan, okurken bile gözlerim doldu. Çok güzel bir hayatı olsun, bunları unuttursun inşAllah. Benim size tavsiyem yukarıda arkadaşlar doktor isimleri yazmışlar, o doktorlara ulaşıp, resimleri ve raporları onlara gönderin. Yorumlarını alın, fiyatları öğrenin, bütçenizi ayarlayın ve tedavinizi ona göre yönlendirin. Umarım geçmişte kalır, izi bile kalmaz. Ufak bir iz kalırsa da eğer kafaya takacaksa dediğiniz gibi dövme iyi bir çözüm.

ALLAH razı olsun cumlemizin İNSAALLAH ergenlik zamanını bi geçsin plastik cerrahi falan bilgi verir zaten size ne estetikler yapılıyor o da halledilir yeter ki saglikli olsun

kıyamam yavrum benim.. ileride sorduklarında bu daha fazla etkilenir hale gelebilir
tranva şeklinde ve o kadar iyi düşünmüşsünüz ki..
bunu önemsemeyen annelerde var malesef çünkü

çok çok geçmiş olsun.. inşallah iyi bir doktorla denk gelirsiniz

Bizim bir tanıdığımızda yanık izi vardı baya derindi görünmeyen kısımlardan parça alıp oraya yapacaklardı ama ailesi istemedi sonradan sizin gibi düşünceli ailesi olduğu için çok şanslı kızınız İnşaAllah istediğiniz şekilde iyi bir doktor bulursunuz ve kızınız bundan etkilenmez

Aynen o sekilde not aliyorum. Ufak tefek iz sorun olmaz dikkat cekmez ama bilegini buktugunde aralik oluyor

Elimizden geldiğince ebeveynleri olarak uzerimize düşeni yapmaliyiz diye düşünüyorum Bide cok süslü bi kızım var teyzesi ilerdede kolunu gördükçe morali bozulsun istemiyoruz en önemlisi eski sagligina kavusmasiydi cok şükür kavuştu simdide elimizden geleni yapmaliyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…