Kızımı emzirmek istiyorum

kızımı gündüzleri emzirmek bi sorun memeyi görünce sinirleniyo ya uykudan uyanınca yada uykuya dalarken emiyo gündüzleri ama gece sanki sabahki çocuk değil memeye yapışıyo neden böyle anlayamadım

bikaç gündür bizim sultan emmiyor ne uykuda ne de uyanık. Ben de geçici bi durumdur diye sağmaya başladım kaşıkla verince alıyor. biberonda almadı. Sağmakta sütü azaltıyomuş ama napayım emmezse de süt gidiyor. Bilmiyorum doğru mu yapıyorum her seferinde memeyi vermeye çalışıyorum almıyor. Allah yardım etsin hepimize..

ya ne oldu bu kuzulara dün gece uyurkende düzgün emmedi bugün kalktığında da bende sütü sağıp kaşıkla verdim öyle alıyo ama memeyi görünce kafasını nasıl çevirip kendini uzaklaştırıyo ne yapıcam ben benim kızım daha çok küçük ben mamaları pek kullanmakta istemiyordum emzirmeyi o kadar çok istiyordum ki çok dua ediyorum eskisi gibi olsa eskiden memeyi bulmak için kafasını ağaçkakan gibi sallardı buluncada vantus gibi yapışırdı ne oldu yavruma yaaa ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…