kızıma kavuştum

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.882
4.543
herkese merhaba kızımız kardelen neva 17.02.2009 saat 14.50de dünyaya gözlerini açtı en son doktor kontrolünde doktorumuz 17 sinde gel 3 cm açıklığın varsa doğumunu başlatırız demişti bizde 17 si günü sabah erkenden yola düştük doktorun dediği gibi 3 cm açıklık varmış ve hemen beni suni sancı vermek için odaya aldılar 3 saatlik sancıdan sonra kızımı kucağıma aldım gerçekten tarifsiz bir duygu allah yavrularımızı korusun olmayanlarada nasib etsin kızlar resim işini sonra halledicem şimdi vaktim yok

herkese merhaba kızımız kardelen neva 17.02.2009 saat 14.50de dünyaya gözlerini açtı en son doktor kontrolünde doktorumuz 17 sinde gel 3 cm açıklığın varsa doğumunu başlatırız demişti bizde 17 si günü sabah erkenden yola düştük doktorun dediği gibi 3 cm açıklık varmış ve hemen beni suni sancı vermek için odaya aldılar 3 saatlik sancıdan sonra kızımı kucağıma aldım gerçekten tarifsiz bir duygu allah yavrularımızı korusun olmayanlarada nasib etsin kızlar resim işini sonra halledicem şimdi vaktim yok

Gözün aydın canım, darısı bizlere inşallah :Saruboceq:

Gözünaydın canım
Kardelen Neva'ya allah uzun, sağlıklı mutlu, sevdikleriyle birlikte geçireceği bir ömür kısmet etsin

gözünaydin cnm
bebeginede sanada massallah canim nekadar cabuk olmus dogumun
Allah anali babali büyütsün :1hug:

Ay canım ne kadar güzel allah analı babalı büyütmek nasip etsin.Çok güzel ismi kardelen kadar güzel narin bir o kadar güçlü olur inşallah yavrun .Darısı başımıza tabii kiii

X