Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben biraz klasikçiyim. Çift isimse Ayşe Naz tek isimse Elif, Zeynep. Söylediğin isimlerin içinde yine en iyisi Kumsal bence

İkra. İsra. Buğlem. Eylul. Hira.

Ya kusura bakmayın ama şöyle anlamsız mantıksız isim koymayın arkadaşım be ! Su, ada, kumsal nedir bunlar ya nesne isimleri ne Bi anlam ne Bi ifade var. Bu evlat hep Bebek kalmayacak, genç kız olacak, nene olacak, ada nene Tey Allam ya, inançlarınıza yaşam felsefenize yakışan isimler koyun lütfen ama Bi anlamı olsun.

Zehra
Reyhan
Reyyan
Eslem
Büşra
Şeyma
Şeyda
Feyza
Betül
Serra
Rumeysa
Humeyra

Ne zormus ya bır isim e ısınmak,
,bakıyorum yokk hic icim ısınmadı tam anlamıyla henüz birisine

Anlamından ziyade çok kaba gelmiyor mu. Parlasın demek her halde

Ya Ada ismi bana çok manasız geliyor anlamı bildiğin toprak parçası gibi ne bileyim.
Ben söylediğiniz isimlerden Ilgın ı beğendim aslında.Eşiniz beğendiği isimlerden de Melisa ve Açelya güzel.
Su lu bi isim istiyorsanız Göksu olabilir belki veya Nilsu.Diğerleri biraz zorlama ve yapay duruyor.
Ben Başak ismini severim bana emeği hatırlatır.Sonra Gökçe de güzel bi isim anlamı da güzel ve de türkçe bi isim.
Deniz ismini de çok severim ben oldum olası.
Ben has Türkçe isimleri daha çok seviyorum.
Mesela bi Zeynep evet çok güzel isim fakat 10 kızdan 2sinin adı Zeynep.
Ya da Duru Mira Ada bunlardan çok fazla oldu artık sıkmaya başladı cidden.

Esimin beğendikleri

Acelya,aymina,melisa

Bende ay ,lı ısımleri sevmiyorum

Melisa eski bana göre de
Ama Melisa bi Duru ne bileyim Ada ya da Mira kadar yok dikkat ederseniz.Bir de Melis de olabilir Melisa istemezseniz.

Adel ismini çok seviyorum :))

Sizlere katilmaya basladim duru,mira cok varmis,bende ilgina sicak bakiyorum ,zeynep guzel ama haklisin cokkk fazla var,
Basak ta güzelmiş,burcunda badak:)

sude kimse koymasın ben koyacam:)
ya almira mira aleyna ney ya. ayşe koy fatma koy ama modern olacam diye kızına bunu yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…