Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu arada cocugum oglak olucak inşallah,belki yardımcı olur önerilerinize

Benim kizimjn adida Aysegül , anlami cok guzel guleer yuzlu gul gibi guzel demek, bnde eski isimleri sewiorum kizim 2,5yasinda ,, saglik ocagindaki doktr bile dedi kim koydu ismini bn dedim Aferib sana dedi normal isim geldi sukur bugun dedi.

Benim kuzumun adı irem eşimle ilişkimizin ilk ayında dört tarafı dağlarla çevrili bir yolda uzun bir yürüyüş yaparken birden diz çöküp evlenme teklif etmişti dönüş yolunda çocuklarımızın isimlerini hayal etmiştik, kızımız olursa irem olsun demişti. 2011de bu konuşmayı yaptık kızımız 2015te doğdu. Adını da değiştirmedik

benım 3.5 aylık kızımın ismi "duru" cok severek koyduk ismini. ama cevremizde olmasaydı zeynep ve zehra da olabilirdi

bnde
erva
Melisa
Hifanur
isimlerini çok beğeniyorum ama hifadan vazgectim k.validem hiffa deyince sogudum isimden :)

Nedense yeni nesil isimleri sevmiyorum..
Medcezir dizisinde de iyi ki Mira ismi duyuldu. Nereye baksam Mira..
Ahirette hesap vereceksiniz çocuğunuza koyduğunuz isimden bile..
Lütfen manası güzel, hayırlı isimler seçin.
Kızım yok, oğlum var.. İsmi de Mustafa..

Bilge ferah Kulağa ne güzel geliyor ya.TE="Surrender, post: 48423704, member: 346828"]ben çok arastırmıstım. hatta öncelık olarak senin şu seceneklerden bile vardı içinde. sonra düzgün bişiler koyayım '' kumsal, mira'' diye nine mı olur dedım yani bu isimler bence bebeklere yakısıyor
ama bunlar bebek kalmayack :=)
benım kızımın adı Bilge ferah mesela
gercekten anlamını taşıyan bi çocuk.[/QUOTE]

Arkadasımın kızının ismi Mira ve bence çok tatlı duruyo seslenirken falan
Bana kalırsa Şura,Zümra ve Zülal isimleride çok hoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…