Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Su ada yazmışsınız ya ona istinaden söylüyorum sueda daha hoş duruyor hem eşinizin beğendiği isimlerin tınısına da benziyor

Şeyma ,ela, inci ,berrak .bunlarda benim beyendiklerim.

Sizin saydığınız isimlerden Ilgın ve Açelya güzel bence.

Ek olarak Yakut, Inci, Mercan, Idil, Nilsu, Aysu, Nil, Gizem, Esra isimlerini düşünebilirsiniz.

Not: Bu ara popüler olan isimlerin çoğunun anlamı doğru bilinmiyor (Mira, Miray vs.)
Internetteki anlamlar çoğu zaman gerçeği yansıtmıyor. Onu da belirteyim dedimmm : ))

Uuuu maşallah size

Irmak en güzeli gibi duruyor.

Ekzantirik isimleri pek sevmesemde Masal da hoşuma gidiyor...

Ben eylül de dogdum severim

Herkez dogdugu ay ı cok severmiş

Biz eşimle Eylül ayında tanıştık, ve anısal birçok şeyimiz var nişan, evlilik teklifi gibi.. bulunduğumuz şehirde de eylül ayı çok güzel oluyor, sarı yaz.. O yüzden bu ismi düşündük ama bir ay adı olunca da kararsızlığa düştüm işte..

Sidelya , elis ,aden,ayza en sevdiğim kız isimleri

Benim kızım olsaydı emira asya koycaktik prenses demekmis emira prenses asya ama oğlum oldu Ertuğrul koyduk :)) deniz ismide çok güzel bence

Su ismi diger isimlerin yanina ek olarak pek hos gelmiyor kulaga, icinde su gecse daha hos olur. belki yazan olmustur ' Bensu' güzel mesela

Eşinizle orta yolu bulmanız daha iyi olabilir isim konusu çok karmaşa oluyor...
Arven,Esil,Ayşenil,Mevsim farklı derseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…