Doğuma Hazırlık Kızıma isim bulamadık

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızım olursa Elif koyacağım inşallah. Elif ismindekiler çok naif kibar oluyor. Anlamıda güzel. İsmin karakteri etkilediğini düşünenlerdenim.

bana gore isme degil anlqmina bakmak lazim..
rana
eslem serra;serra bolluk bereket manasina gelir
bulem
asude
zeynep
zehra cok asil bir isim fatma zehra cok guzel
hande
aysegul
gullu isimler cok guzel
beria
daha cok var aslinda
zülal..

Rana hos mus

Kızım olursa Elif koyacağım inşallah. Elif ismindekiler çok naif kibar oluyor. Anlamıda güzel. İsmin karakteri etkilediğini düşünenlerdenim.

Bende oyle düşünüyorum,ama benim tanidigim elifler oyle degil,sorumsuz ve havailer canım

Inşallah ya hamişin duasinıda aldimonce hayırli ve saglikli olsunda nasibi varsa 2.de kiz olsun inşallah.Allah sanada hayirli kolay dogumlar nasip etsin inşallah:)

Amin canim amin ınşallah,elbetteki oncelikle saglikli ol sunlar,ama her kadının bence bir kizi olması lazim

Esimin beğendikleri

Acelya,aymina,melisa

Bende ay ,lı ısımleri sevmiyorum

Melisa eski bana göre de

Aysu
Aybüke
Elif
Buğlem
Nergis
Nilay
Nursena
Şevval
İlayda
Bade

Canım bade ismine daha yeni baktım o yüzden seni yanıltmak istemem dini açıdan caiz değil yazıyor benim de kızım olucak buradan bir fikir edinirim heralde :)

Hadıya niyeki acaba? Edinirsin canım Allah bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…