kızım retinasını yırtmış?

canım çok geçmiş olsun. üzülme annesi benim kardeşimin küçükken retinasına yırtıktan dolayı dikiş atılmıştı hiç bişey olmuyor. şimdi gayet sağlıklı. kalbini ferah tut.

Çok geçmiş olsun,umarım güçlü bebişin bunun üstesinden gelecektir annesi.Ne kadar üzülme desekte üzüleceksin ama bebişin sen üzülünce hem aç kalır hemde o senden daha çok üzülür...

inş kızlar.hepinize iyi dileklerinizden dolayı teşekkürler.ne olur dikkat edin sizde.çok kötü oldu kızım.sol elini bağlamak zorunda kaldım.sürekli kaşımak için gözüne götürüyo.el değmiycek dikkat edin dedi dr.sabah olurmu bugün bilmiyorum.8,30 da tekrar gidicez.geldiğimizden beri ağlıyorum görme sorunu olmaz inş.

bitanem çok geçmiş olsun ama sen kendini üzme bak bebişin de üzülür sonra annesi Allah beterinden korusun canım ya kyamam ben minişime kalbini ferah tut iyi düşün iyi olsun sonucu da inşallah çabucak düzelir yiğenimiz de dualarımız sizinle canım benim iyi haberlerini bekliyoruz.

sinemcimm çok geçmiş olsun güzelim acil şifalarr.inşllah iyileşir minnoşumuz.

kuşum bana msg attın içim yandı sanki elvin'e olmuş gibi.geçmiş olsun,inş tez zamanda iyileşir birtanem.bu sabah dr ne dicek bize de bildir olur mu?kuzumu öpüyorum annesi,ALLAH hepsini nazarlarsan kazalardan sözlerden saklasın inşallah...

canım yavrum benim kyamam çok üzüldüm ne olur sakin olmaya çalış zor biliyorum ben burdan bu kadar kötü olduysam ama sıkılma üzülmemim sebebi canının yanması bi şey olmayacağından eminim.dualarım sizinle.bizlerinde çok dikkatli olması gerekiyo ege de elleriyle sürekli yüzünü çiziyo bazen acıyoeum ellerini emmek istio eldiven ıslanıyor diye çıkarıyorum 5 dk.sonra bi bakıom ya yanağında küçük kan ya kulağında hemen takıyorum eldiveni ama artık hiç çıkarmıcam(

geçmiş olsun bebeğine canım
inşallah görmesiyle ilgili probleme neden olmaz ..
ALLAH tüm melekleri kazalardan kötülüklerden esirgesin..

teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için.
sabah dr götürdüm.muane etti.yine çok ağladı kızım.içine boya sürüyolar çok acıtıyo o.bu sefer boyayı az tuttu düzeli dedi dr.ama hala var dı tabi.bugünde bandajlı durcak yarın açacağız.saat başı damla kullanıyoruz.15 gün kullanacak.ayın 15 inde tekrar bakacak.
görmesiyle ilgili bi problem çıkarmı dedim.onu biraz büyünce anlıycaz dedi cevap vermeye başlayınca algılamasına bakıcaz dedi.ama olabilirmişte.çocuklar çabuk toparlar ama derin çizmiş dedi.artık dua edip bekliycez.büyümesini.şimdilik mikrop almamasını sağlıycaz o kadar.
ne olur ellerini koruyun.ufacık bişi çok şeye sebep oluyo.

ah canım benim...çok geçmiş olsun Allah sağlık versin.inşallah gönlünüzün muradı olurda bir sorun yaşamazsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…