kızım retinasını yırtmış?

sakın üzülme cnm Allah'n izniyle hiç bişey olmaz. onlar faha melek Allah korur .. dualarım seninle :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya iyi bilirim bende... benimde kizim hastalanmisti..5gun hastanede yattik.. kucucuk cocuguma yapmadiklari kalmadi.. insan cok kotu oluyo.. ama benim kine grip bulasmisti.yani gozle ilgili bisi degil.ama merak etme allahin izniyle iyi olur.UNUTMA HER SERDE BI HAYIR HER HAYIRDA BI SER VARDIR GONLUNU FERAH TUT.ALLAH SIFA VERSIN CANIM

canım bende senin gibi düşünüyorum.memlekete gidecektik böyle olunca vazgeçtik.her şerde bir hayır vardır belki büyük bişiyi böyle savmışızdır diyerek kendimi rahatlatıyorum.inşallah iyi olcak kuzum.zaten yapacak bişiyim yok dua etmekten ve temiz tutmaktan başka.artık büyüyüp cevap vermesini bekliycez

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN İNŞALLAH İYİLEŞİR KÖTÜ BİŞEY OLMAZ RABBİM BEBEKLERMİZE KAA BELA HASTALIK VERMESİN ALLAHA EMANET BEBİŞLERİMİZ:Saruboceq:

cnm inanmazsın sabah kahvaltıda senin durumu anlattım eşime. aklıma hemen bayramda memlekete gitmek istediğin geldi. hatta yazışmıştık bu konuyla ilgili. dedimki içimden belkide Allah bi şekilde engel oldu. belki daha büyük bişey olcaktı dedim. Allah beterinden korusun cnm. hiççç merak etme meleğin en kısa zamanda iyileşir. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım allahın izniyle bişecik olmaz miniğine allah esirger korur melekleri onun yanında ben bişe olmadına bütün kalbimle inanıyorum.bizde bile küçükken olan bazı yaralarımız hiç geçmez sanırız küçükken ya ama bir kaç sene sonra kaybolur bebeişinin gözüde böyle olcak inş.

cnm çok geçmis olsun acil şifalar diliyorumm kuzucuğun inşallah en kısa zamanda iyileşir.

Çok geçmiş olsun cnm. İnşallah en kısa zamanda düzelir kuzucuğun. acil şifalar.

en kısa zamanda düzelir inşallah ,,nasıl oldu bebeğinin gözü iyiye gidiodur umarım,,iyiye gidecek tabe,,ALLAH DERMANSIZ BİŞİ VERMESİN BUNUNLA KALSIN İNŞ

teşekkürler kızlar.dün yine götürdüm ama açık hala yırtığı.yıkama dedi.dikkat etceksin mikrop kapmıycak dedi.damlasını kullancaz düzenli olarak.görme sorununda yaşına geldiğinde belli olur dedi.allah bütün kuzulara sağlık versin

Seni öyle iyi anlıyorum ki. Cnm. çok geçmiş olsun. Çocukların iyileşme süreci büyüklere göre daha hızlıdır. Merak etme en yakın zamanda toparlar. Sen de daha fazla üzülme

çokk geçmiş olsun sinem canım çok üzüldümm inşş en kısa zamanda atlatır idil acill şifalar diliyorumm

Geçmiş olsun canım
Göz çok hassas dikkat edin
Rabbim korusun bebişlerinizi

cok uzuldum canim yaa cok gecmis olsun...keskeler faydasiz bu saatten sonra ama keske eldiven taksaydin...:çok üzgünüm:

inan icim yandi bunlari okurken yaa;...cok uzuldum cokk...senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…