kızım retinasını yırtmış?

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
390
0
kızlar sabahta size yazmıştım kızım sabah parmağını gözüne soktu bi çığlık kopardı ardından göz yaşları aktı.uyanınca baktım ki gözünde bi çizik var.şimdi kartal göz hastanesine götürdüm.retinasını yırtmış hemde çok derinmiş.inşallah düzelir dedi.takip altına alcaz dedi.sabah tekrar kontrole gidicez.saat başı damlası var.
çok ağladı kızım.bende onunla birlikte nasıl kötü oldum.allah kimseyi çocuğuyla terbiye etmesin onların acısını göstermesin.inşallah görmesinde bi sorun olmaz
dua edin kızıma canlarım

canım allahım acilş şifa versin idilimizee... çok üzüldüm yhaa inş. düzelir canım ..üzülme nolur.. ama insanın elind eolmuyo tabii.. amin canım allahım kimsei evladıyla terbiye etmesin ...

çok geçmiş olsun inşallah bi aksilik olmaz....eldiven yokmuydu elinde?

çok geçmiş olsun canım allah yardımcınız olsunn..çabucak iyileşir inşallah...

çok geçmiş olsun inşallah düzelir hayırlsıyla benim okuyunca içim yandığna göre sizin daha kötü olmuştur allah versin şifasını

ah canım ya
iikşi dr gitmişsin canım tırnaklarımı uzunduki çok geçmiş olsun inş. bişey olmaz
canını sıkma onlar çok çabuk iileşiyo

cnm çok geçmiş olsun benim kızımda bazen yapıyor o yüzden gece eldivensiz yatırıyorum. ama nekadar dikkat etsende olacağı varsa oluyor önüne geçilmiyor yani. Allah korusun inş. en kısa zamanda düzelir.

çoook geçmiş olsun acil şifalar ,,, ALLAH BETERİNDEN SAKINSIN,,,,BİŞİLERİ TECRÜBESİZ YAŞASAK KEŞKE AMA OLMUYO İŞTE BEBEKLERİMİZİN BAŞINA GELİYO BİŞİLER NA KADAR ÜZÜLSEK DE ÖNÜNE GEÇEMİYORUZ ,,

canım çok geçmiş olsun. en çok korktuğum şey bu işte, birkaç kere lina da gözüne yakın yerleri çizdi allah korusun. çok küçük bıcırık kızın merak etme çabuk iyileşir annesi.

teşekkürler kızlar.yok denecek kadar tırnakları.korkumdan iki günde bir kesiyodum.korkulan başa geliyomuş işte.eldivenlerinide takmıyorum çoktan ama artık takıcam.ellerini çok emdiği için ıslatıyo üşüyo diye çıkarmıştım eldivenleri.
içim çok yandı dr muane ederken.ilk başta diğer gözüne baktı hiç tepki vermedi sonra o güzüne gelince feryat figan çok ağladı bende dayanamadım sabaha kadar bekliycem başında.gözüne elini sürmemesi gerekiyo.
dua edin ne olur bütün meleklere

canım şimdi okudum yazını çok üzüldüm içim acıdı rabbim en yakın zamanda acısız atlatmanızı sağlasın.Sizin için dua edicem bu akşam.İnşallah iyi olucak.O daha bebek.Derler ki bebekler dayanıklıdır.Atlatıcaz görüceksin bunuda.acil şifalar.

canım geçmiş olsun benim oğlumda çok çiziyo yüzünü engel olamıyorum.allah beterinden saklasın
bişey olaz annesi çabucak iyileşir kızın inşallah

geçmiş olsun canım inş önemli bişey olmaz ilerde: allah şifanızı versin tatlım ,hepimizin başında ellerini kullanmayı bilmiyorlar daha elleri ağzından çıkmıyor; bazen ne kadar dikkat etsekte oluyor

ahhh canım benim çok geçmiş olsun.yine allah korumuş daha kötü olmamış..dualarım sizin için.inşallah iyileşir hiç bir sorun olmaz...içim sızladı inan okuyunca.gözden hep korkarım ben..ağlamamak için zor tutuyorum kendimi ben çok etkilenniyorum böyle bebişlerin acılarından.allah kimseye evlat acısı yaşatmasın..

canım yaa yeni açtım kk yı yazını gördüm hemen gidip oğluma eldivenini taktımm( çok üzüldüm ama geçecek inşallah dualarımız kızınla Allh en kısa zamanda şifa versin çok öptüm

canım ya çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir.gerçekten onların ağrısını bizde daha derinden hissediyorz allah saglık versin hepimizin bebişlerine üzülme canım bak bende kendimi o kadar üzmüşüm ki şimdi sütüm azaldı allah şifa versin gözüne bebişimizin

çok geçmışolsun canımokuyunca içim gittii inş iyileşir tatlım dularımız senınle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…