Kız kardeşim ile aldatıldım

bomboshayattayim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
8
-19
29
İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Bizden size ekmek çıkmaz. Kimse affedin demeyecek. İkisini de hayatınızdan çıkarın. Kızınızın böyle bir karaktersiz babaya ihtiyacı yok zaten. Baldız bizde kardeştir. Kardeşine yan gözle bakan herkese her şeyi yapar.

Affetseniz aciz olmazsınız… bunu düşündüğünüz için bile üzgünüm ama acizsiniz…
Kız kardeşiniz ya ? Yani eşinizin de kız kardeşi olması gerekmez mi ?
İlerde kızınızın yüzüne nasıl bakacaksınız?

Ay ne babalar var ayrıca kız kardeşine yan gözle bakan da ne bileyim kızınızla aynı ortamda bile olmamalı bence…

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞

kizinizin boyle bir babaya ihtiyaci yok. hatta ben ileri gidiyorum belki haddimide asiyorum ama esinin kiz kardesine bakan ilerde kizina ne yapar acaba? ay sinirlerim bozuldu! sizde hala soyle guzel sevdi boyle sevdi diyorsunuz kendinize gelin lutfen!
Çok haklısınız. Duygusal olarak çöküşteyim tutanacak dal arıyorum belki de 😔

Affetseniz aciz olmazsınız… bunu düşündüğünüz için bile üzgünüm ama acizsiniz…
Kız kardeşiniz ya ? Yani eşinizin de kız kardeşi olması gerekmez mi ?
İlerde kızınızın yüzüne nasıl bakacaksınız?

Ay ne babalar var ayrıca kız kardeşine yan gözle bakan da ne bileyim kızınızla aynı ortamda bile olmamalı bence…
Haklısınız 😔

Biri kocam biri kardesim diyip pembe mont giymeyin de:) Herif kardesinizle aldatmis halâ kızım babasina cok düşkün, seviyorum diyorsunuz pessssss
1000070090.jpg

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
ay bi de manipule ediyor pislik herife bak! nasil inanmazmissin da sucu yokmusta hadi ordan be! ortaya cikmasa ne olacakti acaba valla yasaklanmayayim diye yazmiyorum bazi seyleri ama kocaniza soylenecek cok sey var

Kendisi 8-5 çalışıyor kamu personeli. Gündüz işte kız kardeşim ile arası 8 saat uzaklıkta
İyi tensel temas yoksa affedin gitsin canım abartacak bir şey yokmuş…
Azıcık müstehcen konuşmuşlar ne var canım bunda aaaaaa demi ?

Kız kardeşinle konuştu ise başkaları ile neler yaptı falan düşünme bence hiç… ben de hiç sormayayım. Sen de affet unut gitsin…
Eşin eşofman vs alsın mutlu mesut yaşayın…

Bence sen biraz düşün kalp spazmı falan evliliğin bilmem kaçıncı yılı çocuk anılar sevgi vs koy bi tarafa uzaktan bak şu yazdığın olaya kızın için böyle bir baba kendin için böyle bir hayat arkadaşı hak ediyor musun ?
Haklısınızz. Buraya yazma amacım fikir almaktı. Birileri benim bunları yüzüme tokat gibi vurması idi… Pazartesi ilk işim boşanma davası açacağım.

Haklısınızz. Buraya yazma amacım fikir almaktı. Birileri benim bunları yüzüme tokat gibi vurması idi… Pazartesi ilk işim boşanma davası açacağım.
Hani demişsin ya beni tek eşim sevdi ne aile ne bilmem ne vs diye… öyle bir adamın sevgisine ihtiyacın yok.

Sen önce kendini sev..
Sen iyi isen herkes iyi bunu da unutma…
Naçizane tavsiyem…

Hani demişsin ya beni tek eşim sevdi ne aile ne bilmem ne vs diye… öyle bir adamın sevgisine ihtiyacın yok.

Sen önce kendini sev..
Sen iyi isen herkes iyi bunu da unutma…
Naçizane tavsiyem…
Teşekkür ederim haklısınız. Bunu kendime yapamam. Bana dua edin olur mu dimdik bitireyim şu evliliği

X