Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye dalga geçiyorsunuz ben bilerek yazdım onu kardeşim etkilenip hoşlanmış olabilirmi diye. ciddi olamsa niye bu kadar uzun yazayım telefonda gözüm kızardı zaten ağlamakla birlikte lütfen gerçek dalga geçmeyin napcam ben

Niye dalga geçiyorsunuz ben bilerek yazdım onu kardeşim etkilenip hoşlanmış olabilirmi diye. ciddi olamsa niye bu kadar uzun yazayım telefonda gözüm kızardı zaten ağlamakla birlikte lütfen gerçek dalga geçmeyin napcam ben
E söyledik napıcağını yurda veya ayrı eve gidicek bu kadar basit

Dehşet sahte duruyor yazdıkların. Kız kardeşim eşimin üniformasıyla sarılıp uyayacak ve ben o an evi ayağa kaldırmayacağım öyle mi peh peh! Ki bu her kadın için eminim böyledir. Ayrıca erkek arkadaşım yunus polis sadece 5 saniye düşündüm ve yapabileceklerimden korktum. Uyduracaksan da az mantıklı ve KADIN ONUR VE GURURUNA YAKIŞIR şekilde uydur lütfen tatlım.

Eşim seçerek aldı ne demektir kendinizi nasıl görüyorsunuz anlayamadım.
Konu sahte kokuyor yada abartı var sadece hisleriniz bu yönde olduğu için birazda siz kattınız da olabilir bilemedim..
Gerçekse eğer hemen kardeşinizi yollayın tabi ki de başka ne yapacaktınız ?

Çözümü söyledik ya.Yeni evli çiftin yanında daimi misafir olmaz.ara konuş annenle ayrı ev /yurt birşeyler ayarlasınlar.
Sana antidepresan verdiğini nasıl anladın? Ben hiç kullanmadığım için bilmiyorum da.
Şimdi şu an eşin,kızkardeşin ve üniforması ne yapıyor?

libdido teşekkürler ama nasıl yapıcam anneme telefonda nasıl anlatabilirim böyle uzun biseyi anlamaz anlattıgımı anlatsam bile anlayamas saten telefonda eşimle ciddi olarak konussam ne yapar sizce. ama onunda içinde varsa ya öyle birşey gene bein terslemezmi allahım çok kötüyüm

Yalan söleyecek halim yok arkadaşlar. Kedi ulaşamadıgı cigere mındar der misali. Kendinizde yok diye başkasındada yokmuş gibi davranmayın (üçken vücut kelimesine laf atanlara söylüyorum)

Yalan söleyecek halim yok arkadaşlar. Kedi ulaşamadıgı cigere mındar der misali. Kendinizde yok diye başkasındada yokmuş gibi davranmayın (üçken vücut kelimesine laf atanlara söylüyorum)
Kiz ne biliyosun yok :KK53: benimki çıtır mesela benden küçük ne kıskanıcam içken vicidi :)

Fake oldugunu sanmam.. Cok fazla detayli ve duygu yuklu yazilmis.
Ve sanirim genc yasta ..esi 22 ise sende 20-22 aralarindasin herhalde.
Bence yeni evli olarak yatili misafir heleki uzun sureligine..kendi kardesin bile olsa davet etme. Daha birbirinizi tanima evliligi oturtma evresindesiniz. Hem zor olur oyle uzun sureli olan kalici yatili misafir :) yani ev isleri bile fazladan cikmaz mi canim? Genc evi degil ki sizin ev. Neyse kardesine gelince iyi yorumlayalim iyi olsun diyelim. Yasca kucuk ve akli havada olabilir. Aptalca bir hayranlikta beslemis olabilir..yasi kac ki?
Belkide sen kendin yorum kattin. Beyin oyle birsey ki..birseye inaninca o konuya fazlaca odaklaniyor ve ona yoruyor herseyi.
Yinede kardesine kalacak baska biryer bul boyle birsey olsun olmasin.

Dehşet sahte duruyor yazdıkların. Kız kardeşim eşimin üniformasıyla sarılıp uyayacak ve ben o an evi ayağa kaldırmayacağım öyle mi peh peh! Ki bu her kadın için eminim böyledir. Ayrıca erkek arkadaşım yunus polis sadece 5 saniye düşündüm ve yapabileceklerimden korktum. Uyduracaksan da az mantıklı ve KADIN ONUR VE GURURUNA YAKIŞIR şekilde uydur lütfen tatlım.
Benim bu zamana kadar erkeklerle işim olmadı belki böyle biri beni seçtigi için kaybetmek istemiyorum. Psikolojimi nerden biliyosunuz lütfen artık yazdığıma pisman olucam nasıl bir yardımlasma yeri burası her gelen tartaklıyor

libdido teşekkürler ama nasıl yapıcam anneme telefonda nasıl anlatabilirim böyle uzun biseyi anlamaz anlattıgımı anlatsam bile anlayamas saten telefonda eşimle ciddi olarak konussam ne yapar sizce. ama onunda içinde varsa ya öyle birşey gene bein terslemezmi allahım çok kötüyüm
İçinde öyle bir sey varsa terslese kaç yazar? Evliliğini sürdürücek misin varsa bile yani ?

Fake oldugunu sanmam.. Cok fazla detayli ve duygu yuklu yazilmis.
Ve sanirim genc yasta ..esi 22 ise sende 20-22 aralarindasin herhalde.
Bence yeni evli olarak yatili misafir heleki uzun sureligine..kendi kardesin bile olsa davet etme. Daha birbirinizi tanima evliligi oturtma evresindesiniz. Hem zor olur oyle uzun sureli olan kalici yatili misafir :) yani ev isleri bile fazladan cikmaz mi canim? Genc evi degil ki sizin ev. Neyse kardesine gelince iyi yorumlayalim iyi olsun diyelim. Yasca kucuk ve akli havada olabilir. Aptalca bir hayranlikta beslemis olabilir..yasi kac ki?
Belkide sen kendin yorum kattin. Beyin oyle birsey ki..birseye inaninca o konuya fazlaca odaklaniyor ve ona yoruyor herseyi.
Yinede kardesine kalacak baska biryer bul boyle birsey olsun olmasin.
Tesekkür ederim sabah uyanınca kardesimle konusucam herkesin üzülceni böle olursa dicem üniversite yurduna gitmesi için ikna edicem tesekkürler diğerleri gibi olmadiginiz icin

Benim bu zamana kadar erkeklerle işim olmadı belki böyle biri beni seçtigi için kaybetmek istemiyorum. Psikolojimi nerden biliyosunuz lütfen artık yazdığıma pisman olucam nasıl bir yardımlasma yeri burası her gelen tartaklıyor
Eşinizi ne abarttiniz ya sizle evlenmekle lütfetmiş sanki. Kendi de istemis ki evlenmissiniz. Benimde esim polis ve onlada resim çekilmek isteyen oluyor ozellikle son olaylardan sonra. Hatta babam 50 yasinda polis onlada cekilmek istiyorlar :)) bu cok olmaz bi sey degil ki gözünüzde cok büyütüyorsunuz kendinize guvenin biraz

Gecikmeli paragraflar icin teşekkürler

Kendinize niye meyve sebze muamelemesi yapıyorsunuz cidden esim beni secti, bende var sizde yok

Ucken vucutlu sexy kocaya sebek baldiz olmamis bence cok amatör
Sexy kelimesi olmadı ben sadece yapılı demek istedim her kızın istediği tipte biri yani. sadeca kardesimin kafası o yöndemi gidiyor sizce diye en ince ayrıntısına kadar yazdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X