kiz ismi

Tuana :cennete Düşen Ilk Yağmur Damlasi
Ikra :allahin Emryle Oku
Asel :cennetteki Irmaklardan Birisinin Ismi
Ecrin :allahin Nimeti
Ezel :başlangici Olmayan
Bende 2 Aylik Hamileyim Kizim Olursa Ki Büyük Ihtimalle Kiz Olucak Hissediyorum Bu Isimlerden Birini Koymayi Düşünüyorum....sizce Nasillar

bence cok guzel isimler herseyden once anlamlari cok guzel valla,senin bebeginde ins anali babali buyur,allah yardimcin olsun arkadasim,

arkadaşım benim eğer allahım nasip ederde bi kızım olursa ileride ismini mine yaren olucak
aklında bulunsun:teytey:

beni subatin basinda dokuzuda olabilir insallah .kizim olucak .allahin izniyle dusundum ama tam karar veremedim mesela:emir_bebek:sima:emir_bebek:duru:emir_bebek:rumeysa:emir_bebek:elisa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:nida

hayırlısı olsun allah sağsağlim dogum yapmak nasip etsin...benim 2 oğlum var kızım olsaydı azra ismini beğeniyordum kısmet değilmiş beğenirmisin bilmem görüşürüz...

berra : bereket getiren hayır işleyen anlamında
serra : rahat bolluk
azra : el değmemiş bakire

allah inşallah bir daha nasip ederse ve kız olursa berraksu veya yağmur koyacaktım ama bi yakın arkadaşın 15 gün önce kızı oldu isminide yağmur koydu:KK43:ya birdaha söylemeyecektim aslında .çünkü oğluma mert koymayı çok istedim oda aynısı oldu.arkadaş benden önce doğum yaptı çocuğuna ad olarak mert koydu:KK43:bence yağmur ve berraksu ismini düşün...

Allah izin verirse ben kizimin adina zümra ecrin koycam, belki seninde hosuna gider

zümra: güzel iyi ahlakli, zeki bilgili kadin demek
ecrin: Allahin hediyesi demek

Allah izin verirse 16 hafta sonra kucagimda olcak.... :)

duru ismide çok güzel bence bak onu da düşünebilirsin.yada çift isim istersen
su eda çok hoş geliyo kulağa tabii benim fikrim bu.ama ceylin ismi hoşuna gitmiş bende bayılıyorum o isme çok hoş bi tınısı var.anlamı da çok güzelmiş hem bak

bennu,berru,nas,dilay,ecmel,yekta,ebrar,yasmin,zenan,zümra,yüsra
ßenim en çok hoşuma giden ecmel ve yüsra ama diğerleri de hoş isimLer paylaŞIm için tşk kızlar çok güzel isimler vardı doğrusu:emir_bebek:

meraba ben ebrar ismini cok sevıyorum kızım olsaydı ısmını ebrar koyacaktımama oglum oldu 6 aylık şimdi.ee memet akif kodum:)

kizim olursa ismini kesin melodi koyarim diyodum ama son zamanlarda en cok hosuma giden kiz ismi CEMRE ...

X