Bebegimin adinı esi dosta kendi istedigi isim olarak söylemiş

Ikinci defa anne oldum henüz lohusayim yüksek sekerle mücadele ediyorum gebelik sekerim gecmedi bebegimin kalbinde sorun vardi onun icin defalarca kontrollere gittik hastanelerden cikamadik biz hastanelerden cikamazken kv kisisi(daha önce de kafasina göre isimli zıbın mi tulum mu ne yaptirmisti esim de al o esyayi sandigina kaldir kizinin ileride kizi olursa ona verirsin biz isime karar verdik demisti) babanne oldugu icin gözaydinligina arayan insanlar isim sordugunda istedigi ismi söylüyormus bu oldu diye.Cocugun kimliği bile cıktı ismi Ecem ciddiye alip onun dedigi ismi degerlendirmedik bile cocugu zaten 2 3 defa ancak gördü.Bizi arayan ya da ziyarete gelenler onun dedigi isimle seslenince düzeltiyoruz onlar da sasiriyor bize X öyle demedi diye.Gelini ve torunu hastanelerde ugrasirķen isim konusunda diretmek niye esim de ben de tepki veriyoruz yüz bulamadigina gelemiyor bile ama kendi calip kendi oynuyor bu nasil bir psikoloji acaba ne yapayim ben
Onun dediği isim ne? Çok merak ettim

Dert edecek konu degil ama lohusayim saglik sorunlarimiz var salak salak konularla muhatap ediyor bizi ona kiziyorum
Kiz delimisin ne diye sinir oluyorsun bebeğin çek parmağını elini yaz üstüne ismini hoşgeldin ecem galiba ismi kizim diye gec herkes görür kimseye aciklama yapmazsin herkes görür gözün aydın sağlıkla büyüt canim

Bu şey değil mi ? Aşkı memnu Firdevs Hanım'ın torununa ismi doruk olduğu halde sadece onun Feridun demesi gabdbdb birde dizileri gerçek değil deriz hayattan almaymış işte

Çocuğu göstermeyin ozaman ya ismini kabullenecek yada bebeği görmeyecek , lohusa bir anneyi böyle basit şeylerle sinirlendirmeye zorlamaya kızdırmaya gerek yok, bu arada Anne olan sensin ya hani göstermezsen göstermezsin kimse de bişey yapmaz 🤷🏻‍♀️

X