kiz ismi

değişik bi isim duydunuzmu bilmiyorum;
MEVCE Osmanlıca bi isim
allah doğacak kızını sana bağışlasın.

Güzel öneriler

Bence Adim Olduğu Için Değil Ama
Eliz (su Perisi Demek)
Su
Sude
Benim Kizim Olursa Ya Su Yada Sude Koymak Istiyorum

Tuana :cennete Düşen Ilk Yağmur Damlasi
Ikra :allahin Emryle Oku
Asel :cennetteki Irmaklardan Birisinin Ismi
Ecrin :allahin Nimeti
Ezel :başlangici Olmayan
Bende 2 Aylik Hamileyim Kizim Olursa Ki Büyük Ihtimalle Kiz Olucak Hissediyorum Bu Isimlerden Birini Koymayi Düşünüyorum....sizce Nasillar

valla kızlar benim ikitane kızım olacak allah izin verirse yarenle sude düşünüyoruz ama mina tuğsen deren isimleri çok hoş ve modern bence öyle eski isimleri bırakın artık çocuklarınız büyüdüğünde o çağada uayacak isimler olsun benimki selin mesela ismimide çok seviyorum modern olun yani ben modern isim aramaktan göbeğim çatladı

günaydın arkadaşlar...ben aralık 20 de dogum yapcam allah izin ederse...ama isim konusunu bir türlü karar veremedimm bana yardımcı olursanız sevinirim...önerilerinizi bekliyorumCADIARZUCADIARZUCADIARZU

derya
didem
buket,
defne
burcu
alara
aybüke
gökçe
gökçen
yani bir sürü beğendiğim var anlayacağın

slm kızımın adı idil anlamıda bahar aylarında kırlarda söylenen aşk şiiri umarım beğenirsin

slm canim,bende subatta anne oldum,sana gercekten isim konusunda ilk tavsiyem,anlami guzel ve musluman ismi olmasi,lutfen buna dikkat et,benim esim kizimin ismi zeynep olsun demisti bnde yok modern guzel isim olsun istedim,kizimin ismi modern anlamida guzel.bir arkadasim bu isim yunanca dediginde inan cok uzuldum bir ay uykum gelmedi,sonra arastirdim yunan ismi degilmis,megerse turk ismiymis,onun icin iyice arastir,
mesela
nisa
zeynep
aleyna
melek
azra
ben bu isimleri cok severim,eger yardimci olabildiysek ne mutlu bizlere.
allah anali babali buyutsun arkadasim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…