Kız başıma evin erkeği olmaktan yoruldum:(

Söylediğiniz lafı söylemedim demişsiniz ya ondan bahsediyorum. Aleni ortada siz ordan bile nasıl üste çıkarım acaba diye konuyu alıp nerden nereye getiriyorsunuz. Konu düşünme şeklinize nasıl geldi? Her açıklamanızı okuma zorunluluğum yok. Varsa eklenecek bir şey konunuzu güncellersiniz.
Burda maşallah herkese laf yetiştiriyor, iş tamirciye gelince tıss. Erkek diye herhalde 😂

Burda maşallah herkese laf yetiştiriyor, iş tamirciye gelince tıss. Erkek diye herhalde 😂
Şu forumda gördüğüm en boş insan olabilirsin ner yazık sana.Artık neye bu kadar öfkeliysen beğenmedim ifadesi tek senden gelmiş o kadar yorum içinde.İnsanlarla dalga geçmek mutsuzluğuyla mutlu olmak sana iyi geliyor yazık😟

Valla 4 sene tek başıma yaşadım. Defalarca kez taşındım, defalarca kez tamir ve tadil işim oldu. Hiç birinde de başımda erkek yok diye düşünmedim. Bi kere düşünce biçiminiz çok yanlış. Bence bu kafadan çıkın. Öyle böyle zorluklar yaşayarak bu yaşınıza kadar gelmişsiniz, illaki güçlendirmiştir yaşadıklarınız sizi. Kendinizi bu kadar aciz görmeyin hiç.
Kombi konusunda da gidin gerekirse emlakçıya çok değil ama hafif çirkefleşin, sakın duygu sömürüsü yapmayın. Zaten size emlakçı yönlendirdiyse mecbur kalacak siz gidince ustayı arayacak. O ustada onun her zaman çalıştığı ustasıdır. Ulaşamama gibi bir sıkıntısı olmaz. Arayıp da ustayla laf dalaşına girerseniz verdiğiniz para çöpe gittiğiyle kalır, muhtemelen adam sizi engeller kalır işiniz öylece.
Zaten kış modunda sıcak su çalışıyormuş o yüzden yaptırmayacağım o 200 tl aceleci davranmamın bedeli.Yaz modunda zaten elektrikli ısıtıcı var onu kullanırım.200 daha vermek istemiyorum.Adam elbet gelir meşgule neden attı bilemem işi vardır belki.Ama yarın arayı bunu sorup kapatıcam zaten parayı vermez geri

Dil de pabuç kadar. Kiz başımayım diyip duruyorsun ama hemen dalga geçer cevabı da yapıştırmışsın. Annenle oturuyorsun kendi eviniz ustelik. 21 değil de 12 yaşında küçük emrah modunda yazmışsın. Biraz özgüvenli ol.
Ee istediğiniz bu değil mi herkesle anladığını dilden konuşuyorum.Üsluba göre üslup kimse kusura bakmasın :)

Ev kendimizin neden evden ayrılıyım ki evde annem var benim için düzenini bozup geldi sorumluluk almak zorundayım bu yüzden
İyi de siz annenize gel mi dediniz ? Gelmeyi kendi tercih etmedi mi ? Ya da gelmiycem dedi de ısrar mı ettiniz ? Yani bazı aileleri anlamıyorum kız çocuğunu tek basina göndermem deyip pesinden gidiyor sonra da düzenimizi bozduk senin için diyorlar. Annenizle sorununuz yoksa kalın evde. Abinizle görüşmeyin o zaman. İki abiniz varmış anladigim kadarıyla da biri evinizin kredisini ödüyor. Eee o zaman annenizin emekli maaşı varken neden tüm yükü siz sırtlanıyorsunuz ? Bir emekli maaşıyla geçinir 2 kisi kira derdi yoksa akmasa da damlar. Ki zaten siz eve destek oluyormuşsunuz. Maneviye yapabilecek bir şey yok ama maddi sıkıntı çekmemeniz lazım bu şartlardaBu hep mi böyleydi yoksa diğer abin bekarken destek oluyor muydu ?

Benim yaşadığım yerde çok çakal dolu ve bu emlakçının yanında benim arkadaşım çalışıyor, evdeki bütün eksikler için ustayı sağolsun emlakçı gönderdi.Ama adam neden böyle yaptı anlam veremedim yarın arayım bu durumu belirtip kapatıcam mübarek ayda içinde bizi dolandırmak vs varsa o para ona haram olsun zaten
Polisi arayın

İyi de siz annenize gel mi dediniz ? Gelmeyi kendi tercih etmedi mi ? Ya da gelmiycem dedi de ısrar mı ettiniz ? Yani bazı aileleri anlamıyorum kız çocuğunu tek basina göndermem deyip pesinden gidiyor sonra da düzenimizi bozduk senin için diyorlar. Annenizle sorununuz yoksa kalın evde. Abinizle görüşmeyin o zaman. İki abiniz varmış anladigim kadarıyla da biri evinizin kredisini ödüyor. Eee o zaman annenizin emekli maaşı varken neden tüm yükü siz sırtlanıyorsunuz ? Bir emekli maaşıyla geçinir 2 kisi kira derdi yoksa akmasa da damlar. Ki zaten siz eve destek oluyormuşsunuz. Maneviye yapabilecek bir şey yok ama maddi sıkıntı çekmemeniz lazım bu şartlardaBu hep mi böyleydi yoksa diğer abin bekarken destek oluyor muydu ?
İkiside krediyi ödüyor 45 bin kredi borcu 15 bir abim 15 bir abim ödeyecek gerisinide annem .Annemin gelmesini ben istedim çünkü ben evlenince yakınımdan ev tutsun abimlerin yakınında kalmasın istedim.Benim yakınımda daha çok rahat eder diye düşündüm:) 4 senelik ilişkim var onun için para biriktirip çeyizliğimi çıkartmak istiyorum😇

Şu forumda gördüğüm en boş insan olabilirsin ner yazık sana.Artık neye bu kadar öfkeliysen beğenmedim ifadesi tek senden gelmiş o kadar yorum içinde.İnsanlarla dalga geçmek mutsuzluğuyla mutlu olmak sana iyi geliyor yazık😟
Gidiyorum bir ilk sayfayı okuyorum üzülüyorum gelip kombinizi tamir ettiresim geliyor,sonra tekrar son sayfalara geliyorum beni bir gülme sinir tutuyor yine istediği cevapları alamayınca sataşan profil :confused:

Yok gerçekten sorunlusunuz. Deminden beri telefonları mesajları kim anlattı. Millet size servistekiler e böyle kibar konuşmayın diye neler dedi.
Bu kibarlık mı oluyor adama sizi bekliyoruz yazmışım napabilirim on kez mi arayım zaten gün içinde iki kez aradım gelicem dedi

İkiside krediyi ödüyor 45 bin kredi borcu 15 bir abim 15 bir abim ödeyecek gerisinide annem .Annemin gelmesini ben istedim çünkü ben evlenince yakınımdan ev tutsun abimlerin yakınında kalmasın istedim.Benim yakınımda daha çok rahat eder diye düşündüm:) 4 senelik ilişkim var onun için para biriktirip çeyizliğimi çıkartmak istiyorum😇
Böyle anlatsanız kimse size bir şey demezdi. Aslında çok tatlisiniz hem sokak hayvanlarina mama almak istiyorsunuz hem de evlilik için elinizi taşın altına koyuyorsunuz. Para biriktirmek için gerçekten çok çabalıyorsunuz takdire şayan ben ders çalışamam diye oruç dahi tutmuyorum. Sizinkisi büyük fedakârlık. Ama bunun böyle olmasini siz istemiş,siz tercih etmişsiniz. Maalesef kendi evin olunca sorun bitmiyor,kiracı olsanız evden çıkarsınız. Ve ev sahibi o hatayı düzelttirir.Siz yumuşak yüzünüzden kaybetmissiniz önce emlakçıyı arayıp paylayın ben size güvendim böyle mi adam yolluyorsunuz diye o da tamirciyi azarlayacaktır, sonra tamirciyi arayın nasıl iş yapıyorsun diye azarlayın ya da çağırın ve parasini vermeyin isini baştan düzgün yapsaydin diye. Zaten o malzemenin fiyati 10-15 tl bir şey oluyor kalanı servis ücreti oluyor.

Gidiyorum bir ilk sayfayı okuyorum üzülüyorum gelip kombinizi tamir ettiresim geliyor,sonra tekrar son sayfalara geliyorum beni bir gülme sinir tutuyor yine istediği cevapları alamayınca sataşan profil :confused:
Ben gayet anlamam gereken mesajları birkaç üyeden anladım gayet kırmadan dalga geçmeden üslupluca anlattılar merak etmeyin siz

X