Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

kitaplar hariç herşeyim hazır, hatta içine yazacağım notlarım bile hazır, ama kitaplarım eksik görüyorsun ya sevgili kurbancım ben elimden geleni yapıyorum ama aksaklık benden kaynaklanmıyor özür dilerim
eğer kitapları eve gelmeden direk alıp kargoya vermem gerekirse onları paketleyemeyebilirim, affet beni emi kurbancım

ya çok tatlılar banaysa gerek yok kitapları paketlemesen de olur

Ya bari katilcigim kargoya verdi mi bilsem de ona göre beklesem ya loliss bana ipucu ver kargoya verildi mi yoksa daha verilmeyenlerden mi ona göre bekleyim ya meraktan öluyorum

giz İtalyanca türk gramer yapısına çok yakınmış , bizim gibi sondan eklemeli bir dilmiş ve Türkçe bilen birinin en kolay öğreneceği dillerden biriymiş bu doğrumu??

Canım Türkçe gibi değil, yazıldığı gibi okunuyor bir onda benziyor ama, mesela İtalyanca'da artikeller var yani her kelimenin cinsiyeti var, kız-erkek gibi, kişiye göre fiillerin çekimlenmesi değişiyor. Örneğin, io vado a scuola (Ben okula gidiyorum), noi andiamo al cinema (Biz sinemaya gidiyoruz) gibi. Ama öğrenmesi zor değil, eğer istiyorsan rahat öğrenirsin. Kısa sürede ilerleme kaydedilen bir dil. İspanyolcaya çok benziyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…