Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

kızlar sizin paketler aynı şehir içinde mi gidip geliyor? öyle değilse nasıl verdiğinizin ertesi günü ulaşıyor :KK57:
kargoya verildikten sonra 3.gün ancak benim elime ulaşıyor da merak ettim :KK53:

Büyük şehirlerde Bir şehir merkezinden diğer merkeze bir günde gidiyo normalde yurtçiyle. Mesela izmir istanbul hemen ulaşır. Ama yok ilçe falansa uzuyor.

kızlar sizin paketler aynı şehir içinde mi gidip geliyor? öyle değilse nasıl verdiğinizin ertesi günü ulaşıyor :KK57:
kargoya verildikten sonra 3.gün ancak benim elime ulaşıyor da merak ettim :KK53:
Ya çok ilginç ben işim gereği de özel olarakta sürekli kargo ile muhattabım. Her kargo firmasında kargoyu verdiğim gün ertesi gün alıcıya ulaştı. bunun hangi şehirde olduğuyla pek ilgisi yok. Zaten uzak şehirlerde uçakla aktarma yapılıyor. O sehirde hava limanı yoksa yakın sehre havalimanına gidiyor ordan transfer ediliyor. Sonucta ertesi gün teslim hep. Çok farazi olarak 1 gün sarktığı oluyor ama çok istisna. Şaşıyorum kargo şikayetlerine. Ptt dışında onu bilemiyorum.

Lolis sen romantik hatunsun öyle:)

Aynısını yaprağı gördüklerinde arkadaşlarım dedi. Çok romantik ve de düşünceli biriymiş dediler. :)
:KK23::KK36:
loliss loliss imi sıkıştırsak acaba ağzından zorla laf alsak falan :KK8:
:KK8:

bol şans tatlım, kendine güven gerisi kolay, halledersin sen :KK36:
ne şartla konuşacağımı daha evvel belirtmiştim:KK39:

büyükşehirlerden büyükşehirlere gönderilince mi çabuk oluyo acaba:KK53:

büyükşehirlerden büyükşehirlere gönderilince mi çabuk oluyo acaba:KK53:

bence uçakla aktarma ancak o şekilde olabilir. kargo uçaklarının her havalimanına ineceğini sanmıyorum. bizimkine inmiyor mesela :KK53:

Öğlene kadar görümcem var evde, eğer aranızdan biriyse belki teslim alma ihtimalimiz olur.

Gerçi benim katilim belki göndermemiştir bile, boşuna stres yapıyor olabilirim.

Hamile kadınsın stres yapma sen
Kimse söylesin lavininki

Kurbanım. Yaşadığın yere geldi kargon. Bugün evde otur :KK70:

Benim kargomda teslim ata çıkmış diyo bu saatte kurbanim evde biri varmı ansızın çalabilir kapin:)

Kargo 8:20 de dağıtıma çıkmış. Kurbanımın dikkatine :KK70:

bugün öğlen 14.30 a kadar evdeyim, söyleyin kargoculara çabuk getirsinler :p:p

Çok güzeller ya böyle paketler gördükçe kendiminkinden utanıyorum:KK43:

ayy öyle deme canım, düşünüp yapmışsın eminim seninki de çok güzeldir :KK15: eğer banaysa ben kesin beğenirim merak etme :KK49:

ne yani şimdi katilimin kim olduğunu öğrenmek için sana rüşvet vermek zorunda mıyım :mad::mad:

höff yaa daha benim yollayacağım kitaplar benim bile elime geçmedi, şuan bulvardaki yurtiçi kargoda bekliyor, bana ne zaman ulaşacak acaba da ben kurbancığıma yollayacağım :KK34::KK34:

höff yaa daha benim yollayacağım kitaplar benim bile elime geçmedi, şuan bulvardaki yurtiçi kargoda bekliyor, bana ne zaman ulaşacak acaba da ben kurbancığıma yollayacağım :KK34::KK34:
yurtiçi kargoyu çok şikayet ettim şubeye geliyor 1 hafta şubede beklediği oluyor mümkün oldukça onlara vermiyorum kargomu.

merhaba kızlar bana kargo geldi DR den Nazan bekiroğlunun Mücella kitabı not defteri 2 tane kalem. Ama içinde ne mektup nede bir isim hiç birşey yok :110: Katilim beni önemsememiş mi yoksaa :cry:

Melinda ereglide adliyedemisin???
Ben ilk göreve başladığımda adliyenin altı devlet hastanesiydi orda çalışmaya başlamıştım:) şimdi toplum sağlığı merkezi oldu gerçi :) az daha zorlarsam akraba bile çıkabiliriz:)
belediyede çalışmaya başlıcam canım, avukatım ben
ama adliyede çok işim olacak tabi
başka bi belediyede çalışıyodum yeni senede ereğlide başlıcam

selam kızlar
kargocuğum kurbanıma bugün ulaşır inşallah
çünkü teslim birimine ulaştı yazmış sonra da yeni teslim birimine yönlendirildi yazmış

benim hediyem nerde katilim nerdeee :KK45:

merhaba kızlar bana kargo geldi DR den Nazan bekiroğlunun Mücella kitabı not defteri 2 tane kalem. Ama içinde ne mektup nede bir isim hiç birşey yok :110: Katilim beni önemsememiş mi yoksaa :cry:
Gelmesini bekliyordum canım yazmak için.
Hep tez canlılığım yüzünden :KK43: D&r Sitesinden ekleyemedim,buradan yolladım.
Acileyetten paketleyemedim bile :KK43: Önemsememek değil lütfen yanlış anlama.

herkes benimle ilgilensiinnn :rolleyes::rolleyes: hediyelerim çookk güzel değil mi yaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

bunların hepsi benim işte ohh ohhhh :KK49::KK49::KK73::KK73::KK73::KK24::KK24::KK24::KK19::KK19:
184514_10153293867313671_1108789425067029632_n.jpg

Canım Türkçe gibi değil, yazıldığı gibi okunuyor bir onda benziyor ama, mesela İtalyanca'da artikeller var yani her kelimenin cinsiyeti var, kız-erkek gibi, kişiye göre fiillerin çekimlenmesi değişiyor. Örneğin, io vado a scuola (Ben okula gidiyorum), noi andiamo al cinema (Biz sinemaya gidiyoruz) gibi. Ama öğrenmesi zor değil, eğer istiyorsan rahat öğrenirsin. Kısa sürede ilerleme kaydedilen bir dil. İspanyolcaya çok benziyor.
roma-floransa ve pisa ya gittim hayran oldum dillerini de çok severim
ayrıca godfather filmini de çok severim
en büyük hayallerimden biri de sicilyaya gitmek
ayyy italyanları pek seviyorum, seni de çok sevdim giz :KK45:

Son düzenleme:
X