Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Ay yok canım uzmanlık falan demeyelim, kitaplar biraz da ilgi alanı meselesi, bu benim hoşuma gitti, belki de çok fazla incelediğim için olabilir, normalde kitap okurken çok fazla düşünme tartışma payı bırakılmaz pek. Ama denemeni tavsiye edebilirim. Yazarın değeri de döneminde anlaşılmamış zaten. Yazdıkları yadırganmış. Klasik bir durum gerçi yazarların öldükten sonra hatırlanması, artık şaşırmıyoruz. :) Ama hikayeleri okuduğunda aslında hala güncelliğini koruduğunu görebiliyoruz. İnsanlar, olaylar kolay kolay değişmiyor.
değeri yaşarken anlaşılan kaç tane yazar var ki zaten:KK14:

pöfff ne sinir bozucu.. işyerimin ordaki yurtiçi kargodan verdim acaba ondan mı böyle oldu
ordakiler mi aksatıyo
acaba evimin ordakinden mi verseydim
ikisi farklı ilçeler çünkü
kafamda deli sorularrrrr
bi kargo sabah 10dan beri hala taşıma belgesi düzenlendi mi gözükürrrrr

aaa olmaz kii güncel olması lazımdı, sen onu hemen bana yolluyosun:KK53:
kız n'olcak kitap dedik, klasiği makbuldür :KK70::KK70:

bu ara fazlaca görür oldum o kitabı, oku bakalım güzelmiymiş:KK51:

Soslu katilin harika seçimler yapmış güle güle oku

Tekrardan basımı çıktı ya ondan her yerde. Ben her zerresini okuduğum için hemen cevap vereyim sana.
Kısa kısa hikayelerden oluşuyor. Her hikayesinde fantastik öğelere, değişik ifadelere rastlamak mümkün.
Sade bir dille yazılmış ama her cümlesindeki kelime seçimleri çok güzel. Her hikayede bir kıssadan hisse çıkıyor. Italyan Edebiyatı'mızın nadide eserlerindendir kendisi. :KK70:

ben hiç duymamıştım bu kitabı gizoş harika seçimler yapmış :21: kitap konusundan hatırlarsınız belki fantastik okumak istiyordum ne zamandır ama nereden başlayacağımı bilemiyordum, başlangıç olacak benim için.
elimdeki iki yarım kitap bitsin hemen başlayacağım bitirince yaparım yorumumu :KK19:
pöfff ne sinir bozucu.. işyerimin ordaki yurtiçi kargodan verdim acaba ondan mı böyle oldu
ordakiler mi aksatıyo
kafamda deli sorularrrrr

meloş kuzum, kendine çok sıkıntı yapmış olman sorularına cevap olur mu? bence olur :KK53:

ordakiler mi aksatıyo
kafamda deli sorularrrrr
durumu güncellemeyi unutmuşlardır belki canım, stres yapma:KK39:

ben hiç duymamıştım bu kitabı gizoş harika seçimler yapmış :21: kitap konusundan hatırlarsınız belki fantastik okumak istiyordum ne zamandır ama nereden başlayacağımı bilemiyordum, başlangıç olacak benim için.
elimdeki iki yarım kitap bitsin hemen başlayacağım bitirince yaparım yorumumu :KK19:

İnşallah beğenirsin canım. Keyifle oku.
Beğenmezsen de artık benden sana bir anı olmuş olur. :KK19:

loliss loliss bana birini daha ver.Her şeyi alıp sonra başka bi şey görüp onları da aldım.Kitap hariç her şeyden 2 şer tane var:KK70:

meloş kuzum, kendine çok sıkıntı yapmış olman sorularına cevap olur mu? bence olur :KK53:

durumu güncellemeyi unutmuşlardır belki canım, stres yapma:KK39:

canım kurbancığım herkesi katili sanıyo kıyamıyom ona napayım :KK45:

aaa olmaz kii güncel olması lazımdı, sen onu hemen bana yolluyosun:KK53:
kız n'olcak kitap dedik, klasiği makbuldür :KK70::KK70:

bu ara fazlaca görür oldum o kitabı, oku bakalım güzelmiymiş:KK51:

aldığım kitabı gördüğünüzde poff bunu mu almış diye içinizden geçirirseniz sorarım ama size :p:p

loliss loliss bana birini daha ver.Her şeyi alıp sonra başka bi şey görüp onları da aldım.Kitap hariç her şeyden 2 şer tane var:KK70:

loliss loliss ciğim arkadaşa benim adres bilgilerini gönderebilir misin sana zahmet :p
:p

canım kurbancığım herkesi katili sanıyo kıyamıyom ona napayım :KK45:
Melinda ereglide adliyedemisin???
Ben ilk göreve başladığımda adliyenin altı devlet hastanesiydi orda çalışmaya başlamıştım:) şimdi toplum sağlığı merkezi oldu gerçi :) az daha zorlarsam akraba bile çıkabiliriz:)

Giz ıtalyan dili ve edebiyatı mi okuyosun???

Evet canım, lisans bitti ama yüksek lisans yapıyorum.

kitap olur da beğenilmez mi hiç
bu arada ben kitabın arasına yaprak koyacaktım, unutmuş muyum yoksa çıktı mı içinden:KK22:

Çıktı ki, ona ayrı bayıldım zaten. Söylemeyi unuttum. Artık senin yerine onu ben saklayacağım. Hem de aldığın kitabın arasında. :KK19:

X