Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Günaydın kızlarrr
Bugün ve yarın maalesef evde olmayacağım, hediyeciklerim gelse de teslim alamayacağım yani.

Artık sizinkileri takip ederim bol bol:KK51:

kitaplar hariç herşeyim hazır, hatta içine yazacağım notlarım bile hazır, ama kitaplarım eksik :110: görüyorsun ya sevgili kurbancım ben elimden geleni yapıyorum ama aksaklık benden kaynaklanmıyor özür dilerim :KK42:
eğer kitapları eve gelmeden direk alıp kargoya vermem gerekirse onları paketleyemeyebilirim, affet beni emi kurbancım :KK42::KK42:
1923926_10153292966353671_2425547138145875350_n.jpg

Çok güzeller ya böyle paketler gördükçe kendiminkinden utanıyorum:KK43:

Kurbanım. Yaşadığın yere geldi kargon. Bugün evde otur :KK70:

Benim kargomda teslim ata çıkmış diyo bu saatte kurbanim evde biri varmı ansızın çalabilir kapin:)

Kargo 8:20 de dağıtıma çıkmış. Kurbanımın dikkatine :KK70:

Öğlene kadar görümcem var evde, eğer aranızdan biriyse belki teslim alma ihtimalimiz olur.

Gerçi benim katilim belki göndermemiştir bile, boşuna stres yapıyor olabilirim.

Ya bari katilcigim kargoya verdi mi bilsem de ona göre beklesem ya loliss loliss bana ipucu ver kargoya verildi mi yoksa daha verilmeyenlerden mi ona göre bekleyim ya meraktan öluyorum :-)

Benim kargomda teslim ata çıkmış diyo bu saatte kurbanim evde biri varmı ansızın çalabilir kapin:)

soslusarma soslusarma , loliss loliss hediyeleriniz çok güzel keyifli okumalar dilerim , @_giz_ ,@BahaRaslan99 kesenize bereket çok zevklisiniz.
Sevgili kurbanım dün akşam iş çıkışı koşturmaca verdim kargoya paketleri umarım bugün eline ulaşır.

kızlar sizin paketler aynı şehir içinde mi gidip geliyor? öyle değilse nasıl verdiğinizin ertesi günü ulaşıyor :KK57:
kargoya verildikten sonra 3.gün ancak benim elime ulaşıyor da merak ettim :KK53:

Öğlene kadar görümcem var evde, eğer aranızdan biriyse belki teslim alma ihtimalimiz olur.

Gerçi benim katilim belki göndermemiştir bile, boşuna stres yapıyor olabilirim.

Çok heycanlı bugün 3 tane daha ulaşıcak en az :)

X