Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

ben kurbanıma göndermek için güncel bir kitap seçmemişim şimdi fark ettim çok klasik bi kitap seçtim, onun da okumak istediğini biliyorum ama güncel değil, sorun olmaz inşallah
aaa olmaz kii güncel olması lazımdı, sen onu hemen bana yolluyosun
kız n'olcak kitap dedik, klasiği makbuldür

Tanrıyı Gören Köpek
bu ara fazlaca görür oldum o kitabı, oku bakalım güzelmiymiş

bu ara fazlaca görür oldum o kitabı, oku bakalım güzelmiymiş

Tekrardan basımı çıktı ya ondan her yerde. Ben her zerresini okuduğum için hemen cevap vereyim sana.
Kısa kısa hikayelerden oluşuyor. Her hikayesinde fantastik öğelere, değişik ifadelere rastlamak mümkün.
Sade bir dille yazılmış ama her cümlesindeki kelime seçimleri çok güzel. Her hikayede bir kıssadan hisse çıkıyor. Italyan Edebiyatı'mızın nadide eserlerindendir kendisi.

e İtalyan edebiyatı da senin uzmanlık alanın
demek ki alınacaklar listesine eklenecek

e İtalyan edebiyatı da senin uzmanlık alanın
demek ki alınacaklar listesine eklenecek

Ay yok canım uzmanlık falan demeyelim, kitaplar biraz da ilgi alanı meselesi, bu benim hoşuma gitti, belki de çok fazla incelediğim için olabilir, normalde kitap okurken çok fazla düşünme tartışma payı bırakılmaz pek. Ama denemeni tavsiye edebilirim. Yazarın değeri de döneminde anlaşılmamış zaten. Yazdıkları yadırganmış. Klasik bir durum gerçi yazarların öldükten sonra hatırlanması, artık şaşırmıyoruz. :) Ama hikayeleri okuduğunda aslında hala güncelliğini koruduğunu görebiliyoruz. İnsanlar, olaylar kolay kolay değişmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…