Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Çıkışta koştur koştur güvenliğe gittim bana kargo var mı diye. Vardı ama başka bişey. Bir heycanlandım ya boşyere. Katilim , kitaplaracaba yolda mı kayboldu. Arasana kargocuyu ne olmuş

hediye olan kitaplara bakınca biran öyle bir şüpheye düştüm
Ya bende klasik yollayacakytim klasik sayılır yani aytmatov ama mesela baharaslan fotosunu koymuştu Kitaplığimda var diye ondan bile bile yollamak istemedim benim ondan güncel oldu mesela belki kurbanın klasik seviyrodur mesela bensem ben çok severim ben miyim ya ben olayım mi

Çıkışta koştur koştur güvenliğe gittim bana kargo var mı diye. Vardı ama başka bişey. Bir heycanlandım ya boşyere. Katilim , kitaplaracaba yolda mı kayboldu. Arasana kargocuyu ne olmuş
Valla banada gelmiyor ya bekle bekle zaman geçmiyor aklımda sürekli is adresimi verdim zaten adapte olamıyorum sürekli kargo geldi mi gelecek mi diye

ben kurbanıma göndermek için güncel bir kitap seçmemişim şimdi fark ettim çok klasik bi kitap seçtim, onun da okumak istediğini biliyorum ama güncel değil, sorun olmaz inşallah

Benm seçtiğim kitaplardan biri 1970 biri 1960. Güncel kitapları seçmek kolay nazom. Boşver

valla bana kalırsa sen ol benim için fark etmez ama loliş ne der bu duruma bilemiyorum kurbanımda da bende de olmayan ve mutlaka olmasını istediğim kitaplardan birini seçtim, umarım kurbanım da benim kadar istiyordur o kitabı

Valla banada gelmiyor ya bekle bekle zaman geçmiyor aklımda sürekli is adresimi verdim zaten adapte olamıyorum sürekli kargo geldi mi gelecek mi diye

çalan her kapıya koşuyorum bende, annem de şaşırıyor başka zaman odandan çıkmazsın şimdi hep kapıdasın diye

Benm seçtiğim kitaplardan biri 1970 biri 1960. Güncel kitapları seçmek kolay nazom. Boşver

benimki onlardan bile eski diyeceğim hangi kitabı seçtiğimi anlayacaksınız ama bence çok başarılı bir seçimdi, sevgili kurbancım bak çok düşündüm günlerce karar değiştirdim falan ona göre yargıla beni kitabı görünce

Ay belki sensindir geriye 9 kişi kaldı şüphelilerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…