Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Film gerçekten kötüydü hatta sırf o yüzden film baskısı olanı değil eski baskısını almak istemiştim karakterle resimle değil hayal gücüyle canlansın diye ama bulamadım :KK43:

onun filmi çekileli de baya çok oldu ya kalmamıştır kesin piyasada :KK43: içeriğinde fark yoksa kapağını görmezden gelerek okusun kurbancın :KK48: çok zevk alacağından eminim :KK68:

benim de hediyem geldi paylaştım konuda:KK68:. etiket yapamıyorum yahu neden? :KK57:

güle güle kullan canım kitaplarını :KK49:

sen hangi şehirdeydin ki acaba :KK8:

yarın tüm gün evde olmayacam sanırım bende, cumartesi alsam kargoyu paketlemeden göndermek de içime sinmeyecek acaba paketlemek için eve gelirsem de bu sefer kargo pazartesiye kalacak merkezin dışında oturuyorum çünkü :KK42: kafamda çok deli sorular var, kurbancım lütfen kızma bana :KK42:

Söyleyememmmm:)
buyuk ihtimalle yarın bir sır açıklayacağım:)

Aa ne ki

ben kurbanıma göndermek için güncel bir kitap seçmemişim şimdi fark ettim o_O çok klasik bi kitap seçtim, onun da okumak istediğini biliyorum ama güncel değil, sorun olmaz inşallah :KK64:

ben kurbanıma göndermek için güncel bir kitap seçmemişim şimdi fark ettim o_O çok klasik bi kitap seçtim, onun da okumak istediğini biliyorum ama güncel değil, sorun olmaz inşallah :KK64:
Aa olurmu kız güncel olup olmamasının ne önemi varki öyle bir sorun mu olur:-)

X